Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odinstalować ostatnia aktualizację menadżera pulpitu żeby nie mieć tej cholernej animacji przy odblokowywaniu palcem? Chodzi mi tylko i wyłącznie o Ostatnią aktualizacje 
Masz tak ustawienia, aplikacje, zarządzanie aplikacjami, systemowy manager pulpitu, pod tym odinstaluj aktualizację. U mnie się wysypały apki z folderu i musiałem od nowa ustawiać i porządkować w foldery na pulpicie i wsio


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam właczonego oszczędzania baterii,mam tylko zaznaczone wylacz gdzy naladowana i pod tym pisze ,że wyłącza oszczedzanie baterii gdy jest naladowana do 60% lub do pełna ...

I tego przestawic juz nie idzie aby jest suwak zaznacz albo odznacz..

edit 1

W synchronizacji mogę mieć tak tylko poustawiane? Chcę żeby mi gmail przychodził.. 

Screenshot_2019-12-12-10-56-38-845_com.android.settings.jpg

 

A w oszczędzaniu baterii mam tak i jak jest poniżej 20 % to nie ma już automatycznej synchronizacji gmail  a jak jest już poniżej 15% to nie ma dalej kontaktów.kalendarza itd... oszczędzanie wyłączone,gmail jest ustawiony bez ograniczeń...to czemu przy tych procentach wyłączana jest automatyczna synchronizacja? Dodam, że poniżej 10% nawet ręcznej nie można zrobić... jakieś zabezpieczenie czy co?

edit 2

Screenshot_2019-12-12-11-15-14-073_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2019-12-12-11-15-58-853_com.miui.securitycenter.jpg

edit3

Nikt nic?

Nie piszemy posta pod postem. Zwłaszcza, jeśli piszesz 4 posty jeden pod drugim. /Orjon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar kupić ten telefon.

Czy są z nim aktualnie jakieś większe problemy, wady?

Zastanawiam się jeszcze nad Mi 9 Lite, ale słyszałem, że nadal występuje tam drenaż baterii + jakieś cyrki z AoD (telefon sam się wybudza, przez to wybiera numery alarmowe, włącza latarkę itp)

Redmi Note 8 PRO mogę dostać za 780zł, a Mi 9 Lite za 830zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Mi 9 Lite, ale RN8Pro ma mój brat prawie od początku sprzedaży w Polsce i jest zadowolony. Gabaryt mu nie przeszkadza, płynność i szybkość działania mocno na plus, GPS pracuje prawidłowo, jakość połączeń dobra, bateria zgodnie z tym,co w internecie piszą trzyma świetnie (i ładuje się dość szybko). Aparat przyzwoity, wiadomo że nie jest to poziom flagowy - ważne, żeby nie sugerować się wysoką rozdzielczością matrycy, bo to bardziej marketing w tym przypadku. Ale za dnia zdjęcia wychodzą bardzo dobre, jak jeszcze masz smykałkę do fotografii to można się fajnie pobawić.

Z softem zero problemów, a póki co w telefonie jest soft taki jaki po wyciągnięciu z pudełka.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od piątku. Na razie przeszkadzają mi dwie rzeczy a w sumie jedna z dwóch powodów - brak xiaomi.eu. 1. nie ma dialera i wiadomości miui 2. nie ma blokady reklam (tzn niby można wrzucić twrp i zainstalować ale podobno gryzie się to z romem global więc nie chcę ryzykować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile czasu ma trzymać... Zrzut zrobię Ci jutro... O ile nie wpadnę na to, żeby znowu śmieci wyrzucić... 

 

 

Edytnę: nie dam Ci zrzutów, bo za dużo informacji w nich jest i musiałbym mazać bez sensu... Ale doba, czy półtorej trzymania apki to chyba nie tragedia... 4 ekrany przewijania, czy 6 ostatnich aplikacji latających w tle to też raczej nie jest źle... A ja i tak głupi sam kiluje zbędne na daną chwilę rzeczy... Może dlatego, że 0,005s podczas opalania mnie nie zbawi przy tym czego używam. 

Edytowane przez JamCiTo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miui oprócz kłódki ważne jest jeszcze wyłączenie dla konkretnej aplikacji oszczędzania baterii miui.

Po kilku tygodniach użytkowania rn8pro dzisiaj,podczas nagrywania dluzszego filmu pierwszy raz telefon mi się zagrzał. Juz po 5?min nagrywania miałem komunikat z ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak funkcji "ekran bezprzewodowy". To co dali to jest jakieś nieporozumienie. Nie można ukryć urządzenia kiedy używamy BT. Kombinacje z ustawieniami... Zmian na "+" nie zauważono... 

Ja albo odblokuję BL żeby się tego pozbyć, albo się go pozbędę (telefonu). Najbardziej wqr...a wersja miui jakie miałem okazję obsługiwać... A było tego kilka różnych.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sincz napisał:

Pakietu bezpieczeństwa na grudzień, nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

pewnie był w 11.0.2.0 global EU. Ja mam od 2 dni indonezyjski rom. W końcu jest "normalny" dialer i aplikacja sms. Miui używam w sumie od pierwszego smartfona z androidem i jakoś nie podpasował mi ten dialer od googla. Blokadę reklam ogarnąłem dnsami i w sumie da się używać. Jak zobaczyłem informację o wycofaniu wsparcia xiaomi.eu dwa dni po zamówieniu smartfona to myślałem, że będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2019 o 12:21, focusik09 napisał:

[mention=29619]Orjon[/mention] zainstalowałem miuipro. Szacunek za j. polski

Gdzie to się pobiera? Wrzuciłem miuipro w google i jakies strony ze starymi wersjami znajduje

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam ten telefon od 2 dni i zauważyłam dziwną rzecz. W trakcie rozmowy co chwila podświetla mi się ekran i czasami potrafię policzkiem kliknąć i np przełączyć go w tryb głośnomówiący.

Nie wiem czy to tylko u mnie jest coś nie tak, czy to jakaś ogólna przypadłość tego telefonu i czy po prostu muszę go trzymać tak daleko, aby nie dotykać ekranu policzkiem.

W żadnym innym smartfonie tak nie miałam, od Xiaomi jest to mój pierwszy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lani napisał:

czy po prostu muszę go trzymać tak daleko, aby nie dotykać ekranu policzkiem.

Wręcz odwrotnie, musisz go trzymać blisko bo wtedy czujnik zbliżeniowy (który jest w górnej części telefonu) wyłącza ekran. Jeżeli trzymasz trochę oddalony od ucha to jest na granicy i może dlatego się wybudza ekran. Można sprawdzić poprawność działania tego czujnika, ewentualnie skalibrować, a naklejone szkło, czy etui może mieć wpływ na jego działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzymam telefon przy uchu, tak że uchem i częścią policzka dotykam ekranu, a on co chwilę wyłącza się i ponownie włącza, więc zastanawiam się, czy muszę go trzymać tylko przy uchu, ale tak aby policzkiem nie dotykać. W sumie wtedy też się czasami wybudza. Ściągnęłam aplikację AIDA64 i czujnik zbliżeniowy pokazuje mi 5 cm, po zbliżeniu palca mam 0 cm. Mogę spróbować jeszcze ze zdjętym etui, ale to jest to oryginalne więc nie powinno zasłaniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...