Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Może wgram jutro, bo dziś nie za bardzo mam czas. 

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jest beta już z Androidem 10, właśnie wydaliśmy.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Chyba zniknął z serwerów :shock:

Coś wiesz @Orjon

Ok, już jest, wrócił.

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

JamCiTo tylko że ja to będe robił pierwszy raz bo nigdy nie aktualizowałem z pliku.Wystarczy przez kliknięcie na miui wybrać instalacje z pliku?

Screenshot_2019-11-23-14-23-17-856_com.android.updater.jpg

Edytowane przez zielony8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielony8 napisał:

JamCiTo tylko że ja to będe robił pierwszy raz bo nigdy nie aktualizowałem z pliku.Wystarczy przez kliknięcie na miui wybrać instalacje z pliku?

Screenshot_2019-11-23-14-23-17-856_com.android.updater.jpg

Sądząc po aktualnej wersji to masz oprogramowanie Global. Link podany wyżej służy do pobrania wersji europejskiej EEA. Te wersje nie są zamienne. Musiałbyś poszukać wersji Global MIUI 11 jeśli taka jest... Plik z aktualizacją musi być w tym samym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotr82Poz napisał:

Sądząc po aktualnej wersji to masz oprogramowanie Global. Link podany wyżej służy do pobrania wersji europejskiej EEA. Te wersje nie są zamienne. Musiałbyś poszukać wersji Global MIUI 11 jeśli taka jest... Plik z aktualizacją musi być w tym samym wydaniu.

Piotr pobierałem już global i to samo, żadna wersja nie chce sie wgrać.Telefon mam trzy dni, żadnego syfu nie instalowałem.Trzy dni temu normalnie pojawiła sie aktualizacja ale nie instalowałem bo chciałem poczekać.Teraz ani nie mogę znaleźć na jakimkolwiek regionie ani nie mogę zainstalować z jakiejkolwiek paczki.Masakra poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zielony8 napisał:

Piotr pobierałem już global i to samo, żadna wersja nie chce sie wgrać.Telefon mam trzy dni, żadnego syfu nie instalowałem.Trzy dni temu normalnie pojawiła sie aktualizacja ale nie instalowałem bo chciałem poczekać.Teraz ani nie mogę znaleźć na jakimkolwiek regionie ani nie mogę zainstalować z jakiejkolwiek paczki.Masakra poprostu

Spróbuj ściągnąć tą paczkę i zaktualizować z pliku.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PGGMIXM/miui-blockota-begonia_global-V10.4.2.0.PGGMIXM-V11.0.1.0.PGGMIXM-4edbc8a144-9.0.zip

Powyższy plik jest aktualizacja z 10.4.2. Jeśli to nie da rady to niżej masz link do pełnej wersji.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V11.0.1.0.PGGMIXM_f057ff19fc_9.0.zip

Z aktualizatora robisz "wybierz paczkę do aktualizacji" i musi pójść.

Edytowane przez Piotr82Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zielony8 napisał:

Piotr, druga paczka

Screenshot_2019-11-23-15-52-05-926_com.android.updater.jpg

Wygląda więc na to, że ta aktualizacja została wycofana ze względu na jakieś błędy i w tej chwili na status bety i jak nie jesteś oficjalnym beta testerem to jej nie zainstalujesz... Musisz poczekać aż znowu się pojawi wersja stabilna przez OTA.

Ewentualnie możesz przesiąść się na wersję EEA, która obecnie na MIUI 11... Niestety wiąże się to z odblokowaniem bootloadera bo w inny sposób nie da się zmienić z Global na EEA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr82Poz napisał:

Wygląda więc na to, że ta aktualizacja została wycofana ze względu na jakieś błędy i w tej chwili na status bety i jak nie jesteś oficjalnym beta testerem to jej nie zainstalujesz... Musisz poczekać aż znowu się pojawi wersja stabilna przez OTA.

Ewentualnie możesz przesiąść się na wersję EEA, która obecnie na MIUI 11... Niestety wiąże się to z odblokowaniem bootloadera bo w inny sposób nie da się zmienić z Global na EEA.

To jak już zmieniać to na wersję INDONESIA ROM. Dialer miui, nagrywanie rozmów + podobno działa NFC płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Myślę że przejdzie bez, choć osobiście bym zrobił.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Niestety, instalowanie na stabilną 11 xiaomi.eu i ciągle ładowanie systemu i nie wstaje. Jutro będę miał trochę czasu to  już go ożywie i spróbuję na czysto zainstalować. Na razie wchodzi tylko w tryb Fastboot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jak masz OrangeFox to sugeruję zainstalować recovery od LR Team. Ktoś nim wgrywał i wszystko poszło OK. 

PS. Na Androidzie 10 już odpalonym recovery od LR Team nie zatrybi, ktoś już zrobił OrangeFox pod Androida 10.

To może dodać info do tutoriala instalacji Xiaomi.eu żeby przeinstalować na OrangeFox dla andka 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Orjon napisał:

Ale ta instalacja będzie konieczna dopiero po tym jak już zainstalujesz tego Androida. Przedtem konieczne jest użycie tego recovery co był przedtem (LR Team albo inny ale pewny)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Wolę zapytać zanim będę się zabierać do tego. 

Z Twojej wypowiedzi wynika tak że robimy normalnie tutorialem z miuipolska i instalujemy sobie xiaomi.eu z andkiem 10.

Po instalacji i uruchomieniu andka 10 przeinstalowywujemy sobie przez fastboot recovery na OrangeFox ze supportem andka 10, bo tamten się nie odpali?

 

Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przymierzam się do zakupu rn8 pro, oglądałem telefon w mi store i prezentuje się bardzo fajnie. Mam pytanie bo ludzie straszą że ma google dialer i apke SMS, czy faktycznie są takie straszne jak ludzie opisują w porównaniu do apek miui, czy faktycznie nie ma powiadomień SMS na zablokowanym ekranie? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lucas_13579 napisał:

Hej przymierzam się do zakupu rn8 pro, oglądałem telefon w mi store i prezentuje się bardzo fajnie. Mam pytanie bo ludzie straszą że ma google dialer i apke SMS, czy faktycznie są takie straszne jak ludzie opisują w porównaniu do apek miui, czy faktycznie nie ma powiadomień SMS na zablokowanym ekranie? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Chodzi tutaj o nagrywanie rozmów. Niestety bardzo przydatna funkcja. Chyba zamienię na xiaomi.eu jednak z rezygnacją z NFC którego tak nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...