Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

Drogi Kolego... Jeżeli pijesz do mnie... To bardzo źle trafiłeś... Albowiem ja swoje sprzęty wybieram ŚWIADOMIE i wiem czego mogę od nich wymagać i czego mogę w zamian oczekiwać... I ten telefon pomimo zapewnień wszystkich, począwszy od producenta, a skończywszy na recenzentach, nie spełnia nawet ułamka procenta moich założeń i tym się dzielę z innymi, żeby ktoś nie był podobnie zdziwiony jak ja. Gdybym choć w jednym miejscu znalazł opinię podobną do mojej, to zastanowił hm się ze 4 razy nad zakupem tego, danego modelu... Albo i pięć razy... A na pewnie nie zrobiłbym tego w miejscu w którym kupiłem i w sposób w jaki to zrobiłem... 

Porównując swoje osiągnięcia z egzemplarza i do jakich, czasami mam fizyczny dostęp, oraz z opiniami w różnych miejscach, stwierdzam, że mam po prostu felerny egzemplarz, któremu moja chęć potestowania nowinek systemowych nie służy. I o tym piszę wprost... 

Telefon chodzi kulawo i na różnych wersjach systemu ma różne niedomagania... 

I on nie ma działać od odłączenia od gniazdka rano, a kończyć będąc podłączonym... Od takiego systemu działania mam ponad dziesięcioletnią Motorolę Droida... Ona tak właśnie działa... A moje wymagania są jakby lekko większe.. Zdarza mi się być w terenie (dosłownie) i tam nie mam gdzie podpiąć... A powerbanka albo zapomnę, albo zgubię, jak dwa ostatnie... Dlatego to ma działać... I to tak, żebym nie musiał drapać się po głowie/d*pie i zastanawiać się co zrobić "żeby prądu wystarczyło". 

I ten telefon miał taki być... A nie jest... I co zmiana w sofcie, to nie jest lepiej, tylko gorzej... 

I to co udało mi się już niemal ogarnąć, to najnowsza aktualizacja rozpirzyła w drobny mak... To nie jest po to, żeby kombinować co i jak zrobić, żeby chociaż częściowo spełniało oczekiwania/wymagania. 

To po prostu ma działać. A tego w całości nie robi... 

Mój błąd i głupota powoduje, że muszę się z nim prowadzać, a, że Euro wali w członka, to niestety muszę się z nim męczyć... I nie jestem szczęśliwy z tego powodu... I żebym chociaż go katował testami/grami/kombinacjami.. To nie... Aparat/przeglądarka/galeria/Gmail i kilka innych drobnych, bez specjalnych wymagań... 

Przy takim zastosowaniu to Ulefon Power 3 z bardziej żarłocznym procem i komponentami, na starym andku wytrzymywał średnio 2,5 raza dłużej... I teraz będąc w rękach chorego Szkodniczka, używany do gier typu Tom_coś_tam i jutuba nadal wytrzymuje 2 razy dłużej...

Cud normalnie... 

Skoro felerny egzemplarz i Euro się wypina to może spróbować uderzyć bezpośrednio do serwisu Xiaomi. W końcu Euro na sprzęt z polskiej dystrybucji więc można się zgłosić bezpośrednio np. do CCS i zgłosić problem z drenażem baterii... Być może jest jakiś problem z płytą główną lub wadliwy sam akumulator. Ja mimo dość intensywnego użytkowania jestem bardzo zadowolony z czasu pracy na baterii.

Edytowane przez Piotr82Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotr82Poz napisał:

 

Skoro felerny egzemplarz i Euro się wypina to może spróbować uderzyć bezpośrednio do serwisu Xiaomi. W końcu Euro na sprzęt z polskiej dystrybucji więc można się zgłosić bezpośrednio np. do CCS i zgłosić problem z drenażem baterii... Być może jest jakiś problem z płytą główną lub wadliwy sam akumulator. Ja mimo dość intensywnego użytkowania jestem bardzo zadowolony z czasu pracy na baterii.

Właśnie css do niego nie zajrzał., bo Euro przekazało telefon do nich, jako serwisu firmowego Xiaomi... Dostali na papierze co mu niedomaga... I nie chcę pokazywać kwiatów jakie otrzymałem po 23 dniach... Bo słowo "wkurwiłem się!!!" nie oddaje całości zdenerwowania... I gdybym nie dał już Maxa3 w inne ręce, to wracałby do nich już kilkukrotnie... Wręcz sam bym pojechał aby kogoś zwyzywać na miejscu... A teraz czekam na przejęcie jakiegoś zamiennika, bo ten biedny Droid i xperia po prostu nie zdzierżą mojego aktualnego stylu użytkowania... 

 

 

Edyta: szału te miui 11 nie robi... I na andku 9 jest... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

Właśnie css do niego nie zajrzał., bo Euro przekazało telefon do nich, jako serwisu firmowego Xiaomi... Dostali na papierze co mu niedomaga... I nie chcę pokazywać kwiatów jakie otrzymałem po 23 dniach... Bo słowo "wkurwiłem się!!!" nie oddaje całości zdenerwowania... I gdybym nie dał już Maxa3 w inne ręce, to wracałby do nich już kilkukrotnie... Wręcz sam bym pojechał aby kogoś zwyzywać na miejscu... A teraz czekam na przejęcie jakiegoś zamiennika, bo ten biedny Droid i xperia po prostu nie zdzierżą mojego aktualnego stylu użytkowania... 

 

 

Edyta: szału te miui 11 nie robi... I na andku 9 jest... 

Spróbuj zainstalować jeszcze xiaomi.eu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carolef napisał:

Jaki jest dialer w eu?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Właśnie  wgrałem xiaomi.eu do swojego telefonu teraz przywracam kopię z chmury  .

Potwierdzam jest dialer  miui ,kontakty, sms i najważniejsze jak dla mnie  NAGRYWANIE . ;-)

czyli wszystko co powinno być  jest na swoim miejscu

po przywróceniu kopi będe testował   czy wszystko jest OK 
 

 

Edytowane przez trumanshow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Matf napisał:

A co nie podoba wam się w googlowskim dialerze?

Dla niektórych opcja nagrywania rozmów to "być albo nie być"... Mi akurat osobiście lotto odrzutowcem... Ale nie latają mi inne rzeczy drobne... Taka pierdoła jak bałagan jaki robi w kontaktach (bo miałem część na guglu, część w chmurach, na karcie itp....). Bałagan ogarniam jeszcze, bo pomimo niby" porządku " cały czas wychodzą jakieś kwiatki. Następne - brak możliwości zrobienia skrótu na pulpit typu" klikam - - - > dzwoni"... Można zrobić skrót i owszem, ale nie dość, że przypadkiem można sobie namieszać przez nieblokowaną możliwość edycji, to jeszcze kliknięcie ekstra żeby zadzwonić... O ile trafisz... Bo ja ze swoim wzrokiem miałem pierwsze razy duży problem... I pewnie na dobrej imprezie nadal bym miał... Inny rozkład ikonek... Żeby zobaczyć ostatnie połączenia trzeba się przeklikiwać przez menu książki... I takie drobiazgi nader wqrw...e i utrudniające bez sensu życie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak  u mnie  lipa ciekaw czemu

 

Po zainstalowaniu systemu xiaomi.eu miałem  apkę Call recorder wykasowałem ją sprawadzłem na systemowej i też nie nagrywa niby jest nagranie ale cisza .Zainstalowałem z powrotem i to samo a to ci dopiero zagadka

Edytowane przez trumanshow
Poradziłem sobie wszystko działa i nagrywa żle poustaiałem na początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...