Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, carolef napisał:

Czy tą ładowarką można ładować urządzenia bez qc?

Każdą zgodną ze standardem qc można ładować urządzenia bez qc. Urządzenie bez qc będzie ładowane napięciem 5v.

50 minut temu, carolef napisał:

 

 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gargantua napisał:

Boję się pomyśleć jak się przegrzewa telefon na QC4+ skoro na ładowarce bez QC dodawanej do telefonu, mój RN8P masakrycznie się nagrzewa.
Na tyle, że to ciepło przebija się przez silikonowe ochronne etui.

Czy to normalne, czy mam felerny egzemplarz?

Oczywiście, że w zestawie była ładowarka z QC, wystarczy podłączyć zwykła ładowarkę i tą z zestawu a na ekranie blokady będzie informacja "ładowanie" lub "szybkie ładowanie". 

Co do grzania to chyba przypadłość większości modeli z szybkim ładowaniem. Warto wtedy odłożyć tel :) jest praktycznie zimny, gorzej przy obciążenie, graniu wtedy potrafi parzyć w ręce.. i tu nasuwa się pytanie czy jak chce się katować tel gierkami na ładowarce to czy nie lepiej użyć wtedy zwykłej? Dłużej ładuje ale nie grzeje aż tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Dziękuję... Temat chwilowo nieaktualny... 

Edyta:

https://miuipolska.pl/forum/topic/47081-rn-8-pytania-ogólne-watek-zbiorczy/?do=findComment&comment=537399 - kurczaki... Nie dopuszczać ślepego do ekranu ;-) miałem tu napisać. 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na odpowiedź z css na mejla... Nie zrobili, ani nie sprawdzili NIC! (nie licząc wydobywania się sygnałłu z NFC) i telefon wrócił do mnie z powrotem... Po jedynych 3 tygodniach... ;-)

A przepraszam... Zwracam honor... Bo sprawdzili, że wydobywa się sygnał z anteny NFC... A to, że dzisiaj już miałem cyrk przy płatności to szczegół... 

Aktualnie robię sobie dokumentację papierową... Typu zrzuty i takie tam inne... I pewnikiem wróci znowu na reklamację... I za trzecim razem nie będą mieli wyjścia... Ale to wina egzemplarza jest... Kumpel kupił i wręcz zachwycony jest... "Taki tani i wszystko ma... I jaki aparat..." :-D

Edyta: poczekam na podmiankę MIUI... Albo odblokuję BL, postawię.eu i zobaczę co się będzie działo... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kowjanko napisał:

Czyli wychodzi na to, że model jest udany, ale niestety rozrzut jakościowy udzielił się także Xiaomi. Z drugiej strony jeśli rzeczywiście tyle ich sprzedają to nie ma siły żeby nie trafiły się felerne sztuki.

Tak jest Panie Prezesie! 

Na 5 czy tam 6 smaków Xiaomi, w końcu musiał się trafić trefny... Ile można się tylko zachwycać? A ponażekać to nie łaska? 

;-)

:-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja i tak na dniach będę musiał kupić jakiś telefon i będzie to na pewno Xiaomi. To będzie 3 z rzędu więc do 5-6 mam jeszcze 2 generacje :) Myślę, że jeszcze nie przyszła na mnie pora z bublem :)
A tak na poważnie to jaki mam wybór w cenie 1000-1100 zł? Więcej za telefon nie dam, bo wg mnie nie warto. Dlatego albo Redmi Note 8 pro, albo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, posiadam RN7 i zastanawiam się nad kupnem rn8 pro, głównie chodzi mi o aparat. Jak oceniacie aparat w stosunku do 7 czy warto się przesiadać? Po recenzjach widziałem że szczegółowość aparatu jest lepsza w rn8 pro ale nasycenie jest moim zdaniem lepsze w RN7 i tryb nocny też chyba na korzyść RN7...z góry dziękuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2019 o 06:05, frrancuz napisał:

Chyba nie bardzo.. 

Do tego jest potrzebny ledowy panel, a w rn8p takiego nie ma. Nie ma i nie będzie takich funkcji dodanych, bo zajada baterie. Miui11 ani nawet 12 tego nie zmieni.

Nie jest potrzebny LED-owy panel, ale większość producentów nie potrafi zrobić AOD na IPS bez drenowania baterii. Wyjątkiem jest LG G7 i starszy G6. 

Czy jest autofokus w przednim aparacie RN8P? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...