Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy dostępny jest sprawdzony  poradnik do zrobienia robota dla wersji EU? Chciałbym zainstalować jakiegoś adblocka? Przy tej wielkości ekranu reklamy zajmują połowę jego powierzchni co mocno denerwuje. 
Zmien dnsy, daje rade.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie z motywu Light V11 i pod nim Pogoda&Radar łącznie z obrazem stelitarnym. Jeszcze się nie zdażyło żeby coś było inaczej niż pokazuje... Pomyłki w tygodniowym były... Ale ciężko jest dokładnie przewidzieć na tydzień do przodu... 

Screenshot_2020-02-09-22-31-08-681_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na gsmarena nie mylą się w specyfikacji, ale wolę się upewnić..Już miałem zamiar kupować telefon, ale wszystko wskazuje na to, że Redmi Note 8 Pro nie obsługuje pasma LTE B20 (800MHz) ?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na gsmarena nie mylą się w specyfikacji, ale wolę się upewnić..Już miałem zamiar kupować telefon, ale wszystko wskazuje na to, że Redmi Note 8 Pro nie obsługuje pasma LTE B20 (800MHz) ?
A do czego Ci potrzebne akurat to pasmonaz tak?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2020 o 15:48, FromWP napisał:

Obsługuje, dlaczego miałby nie obsługiwać? Może nie wszystkie pasma potrafi agregować, ale to inna kwestia.

Tak jak wcześniej pisałem sugerowałem się specyfikacja na gsmarena.com, a tam piszą tylko o:  LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 40(2300), 41(2500)

Skoro jednak sprawdziliście fizycznie, że jest inaczej, to...cieszy mnie to, bo B20 to podstawa w małych miejscowościach.

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

proszę o poradę, posiadam obecnie Xiaomi Redmi 5 plus, jestem z niego zadowolony, poza aparatem, dlatego też rozglądam się za nowym, prawdopodobnie wybór padnie na Redmi 8 Note Pro. Czy aparat RN 8 Pro będzie choć trochę lepszym aparatem głównym? Wiem, że sam smartphone posiada więcej aparatów i pixeli, ale chodzi mi o główny aparat. Czy może znajdę na rynku telefon z lepszym aparatem do 1 tys zł?

Edytowane przez KiD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować teraz... Że niby Mi9T ma lepszy aparat? :-D:-D:-D

Jedyne, dla mnie, co ma lepsze to procek - ale to Mi9Tpro bo Mi9T nie ma niczego lepszego jak dla mnie. . Są tacy którzy, wręcz... się na myśl o amoledzie i czytniku w ekraniku.. Ja do nich nie naleźę, a wręcz czytnik w ekranie to jedna wielka wada.... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym... Taki sam dobry jak w Mi9.... Zaje...dwabisty. Jak Żonka daje mi swój telefon po "coś" to aż mnie zczyszcza... I gdyby nie to, że dałem jej go w prezencie na urodziny, to bym go najpierw gwizdnął o glebę, a chwilę później rozdeptał... ;-) Niestety nie tak ułożysz palec, masz lekko spocony, zakurzony i zapomnij o odblokowaniu... Łapiesz telefon i zastanawiasz się jak go w ogóle trzymać, żeby odblokować. Tak nieergonomiczne i nieintuicyjne miejsce, że głowa mała... 

Ale loozik.. Są tacy co to lubią.. są też tacy co wolą owce, czy kozy..... Łączę się z nimi w bólu i współczuję... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Od paru dni mam ten model,poprzednio 2.5 roku miałem Xiaomi mi maxa 1.Mam zakłódkowane 8 aplikacji, które najczęściej używam,w tym kontakty i wiadomości.I właśnie chodzi mi o te dwie aplikacje.Wyrzuca je z pamięci ram pomimo zakłódkowania i przyznania im wszelkich uprawnień.Ten błąd w miui był jeszcze w mi maxie od wersji 9.2.28.Da się to jakoś zrobić,czy tak u Was też jest?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...