Skocz do zawartości

Zniekształcanie zdjęć


Ikaru93

Rekomendowane odpowiedzi

Mój telefon od jakiegoś czasu zniekształca losowo niektóre zrobione zdjęcia - przykład w załączeniu.

1. Nie jest to problem sprzętowy - aparat zniekształca tylko niektóre, losowe zdjęcia, większość jest bez zarzutu.

2. Po zrobieniu zdjęcia wyświetla się miniatura w lewym dolnym rogu aplikacji aparat, która wygląda w porządku, dopiero po sekundzie widoczne jest na miniaturze już zniekształcenie, jakie dotknęło zdjęcie. 

Jakiś pomysł, skąd ten problem i co można zrobić? Z góry dziękuję! 

problem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jackkucyk napisał:

u mnie też się zdarzyło, przy czym nie mam karty pamięci i zapisuje do pamięci wewnętrznej 

I u mojej drugiej połówki w RN5 też to samo, karty pamięci nie ma, zdjęcia zapisywane są w pamięci telefonu. Myślicie, że to bud software'owy, czy bardziej hard? Nie wiem czy odsyłać tel na gwarancję... Może w MIUI 11 to naprawią...

Edytowane przez minek200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam! Czy komukolwiek udało się ustalić przyczynę błędu? Czy ktoś odsyłał telefon na gwarancję? Mam ten sam problem od paru miesięcy. Wydawało się, że przywrócenie do stanu fabrycznego załatwiło sprawę, ale niestety... problem powrócił :( Testowałam zapis na karcie i w pamięci wewnętrznej - bez znaczenia, błąd się pojawiał po zrobieniu zdjęcia, jak w innych komentarzach.     

IMG_20191219_165910.thumb.jpg.1c6d55a4a95fd5fbd2648796bc9ce2da.jpg

Edytowane przez Csillag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...