Jump to content

Xiaomi Mi Box 4K - filmy 4K z zewnętrznego źródła

Recommended Posts

Hej,

Pytanko do Was, czy kiedykolwiek komuś zdarzyło się oglądać filmy 4K Bluray z np. dysku zewnętrznego na MX Playerze czy innym odtwarzaczu? Czy Box da radę uciągnąć takie filmy w 4K, które zajmują załóżmy 50GB? Pozdrawiam.

Da radę, ostatnio oglądałem kilka filmów i miały od 50 - 90 GB, ale jest jedno ale, przed włączeniem filmu zalecam wyłączenie i włączenie urządzenia, gdyż mogą zdarzyć się przycięcia, a w ten sposób czyścimy urządzenie z aplikacji działających w tle i czyścimy RAM.

Działa na MX Playerze i na VLC Player, tylko w przypadku plików mt2s odpalam konkretny plik z filmem bez otoczki, mkv bez problemowo.

Wysłane z mojego MI 8 Explorer Edition przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Nie ma problemu ani z DTS, ani z Atmos, czy też z HDR czy bez, czy dźwięk 8 czy 10 bit, czy z HEVC czy bez, czy H265 czy H264, jak dla mnie odtwarza wszystko, nie trafił mi się jeszcze film, z którym by nie dał sobie rady, a mam go grubo ponad rok jak i ze 2 lata może być

Wysłane z mojego MI 8 Explorer Edition przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Podłączyć się da, odtwarzać materiały też, nie da się zarządzać zawartością usuwać plików i na niego kopiować.

Można to trochę ominąć poprzez wtyczkę do Total Comandera ale działa to tylko w TC, ponad to jak masz podpiętą kartę SD jako pamięć to się gryzą i ją wysprzęgla.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, adi1 napisał:

Witam

Jakim cudem udało wam się podłączyć zewnętrzny dysk sformatowany w NTFS aby był widoczny w Mi Box S?
Z tego co wiem to po aktualizacji do androida Oreo nie jest obsługiwane NTFS.

Mi wszystko działa bez problemu na O OS, tylko mam 4K, nie eskę.

Działa pod X-plore.
Nie bardzo mi się chciało w to wierzyć co piszesz i z czystej ciekawości zainstalowałem ten programik i usuwanie, kopiowanie nie działa, chyba że masz zrootowane urządzeni lub wtyczkę taką jak do TC.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...