Skocz do zawartości

Jak Dodać Nowe Czcionki


mmatti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Witam, jako że znudził mi się wygląd mojego redmi pro postanowiłem zmienić motyw i czcionkę. Tak jak to zwykle u mnie bywa - muszą wystąpić jakieś problemy, a więc tak jak motyw zmieniłem bez problemu wedle własnego "widzimisię", tak z czcionką już od początku miałem problemy chociażby z tym komunikatem, że motywy ze źródeł trzecich nie są wspierane (czcionka z linku z jednego tematów na forum w formacie mtz) i tak wiem, że wystarczy zarejestrować swoje konto jako developer, ale ja nie jestem osobą cierpliwą :-D więc poszukałem jak to obejść. No i znalazłem sposób z rootem. Okej zrobiłem roota i zmieniłem czcionkę przez apke iFont sposobem z rootem właśnie, no i fajnie włączył się telefon patrzę czcionka na ekranie blokady taka jaką wybrałem ale juz mi pasek powiadomień nie pasował bo czcionka była domyślna, tak samo po rozwinięciu go. Okazało sie, że czcionka tak jakby wgrała się tylko do poszczególnych aplikacji, to znaczy zmieniła się np w przeglądarce klawiaturze jakichś tam pojedynczych innych aplikacjach ale została domyślna na ekranie głownym, w ustawieniach, na pasku powiadomień tak jak już wcześniej zaznaczyłem, w aplikacji sms, wyszukiwarce systemowej. Nie wiem co już robić bo nawet na google nie mogłem znaleźć odpowiedzi, na forum też nie znalazłem podobnego problemu. 

 

Moja wersja softu miuipolska 7.5.25

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, pobrałem sobie czcionke z motywów i problem jest taki, nie pasuje mi ta czcionka bo nie ma polskich znaków i sa kwadraciki, w motywach żadnej z polskimi znakami nie ma, i teraz nie wiem jak usunąć tą co jest teraz, bo niby powinien być przycisk usuń a jest tylko zastosuj ciągle i nie wiem co zrobić bo wkurza mnie to że wszędzie widze kwadraty. Jakby ktoś mógł to poprosze o informacje na temat jak usunąc tą czcionke io gdzie znajde czcionki zpolskimi znakami bez bawienia się w coś bo to wkurza. Dziękuje z góry. Xiaomi redmi 4a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwa się czcionki tylko ustawia inną. 

Ustawienia - > Motywy -> Pobierz więcej za darmo - > Font lub tutaj na forum możesz ściągnąć. 

Potem w tym samym meny klikasz postać w lewym górnym rogu i klikasz w czcionki.

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2017 o 20:25, jasiuytpolska napisał:

Temat do zamknięcia, pobrałem zewnętrzną aplikacje która pozwoliła mi wewalić fonty, niestety wywalało błąd że motywy zewnętrzne nie są wspierane więc wybrałem " Default " I wszystko działa jak powinno. 

Z jakiej aplikacji korzystałeś? Z iFont? Ponoć by uniknąć tego błędu trzeba założyć konto twórcy motywów na Xiaomi ale mi to nic nie dało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...