Skocz do zawartości

MIUI 9.10.10


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

 

 

Ma ktoś podobny problem z aktualizacją apek w Sklepie Play.

Mam ten sam problem i niestety zrobiłem tak, że odinstalowałem chrome. Teraz nie można go zainstalować.

 

Inną sprawa to po aktualizacji aplikacja Alior Bank wykryła, że niby mam roota, a to nie prawda. Nie mam zainstalowanego Magiska. Obawiam się, że Google Pay też nie będzie działał.

 

Ktoś wie jak powyższe problemy rozwiązać?

 

Pierwszy tymczasowo rozwiązałem tak, że odinstalowałem aktualizacje Google Play to wtedy na starszej wersji zainstalował się Chrome. Po wyjściu ze sklepu zaktualizował się on ponownie i problem wrócił.

 

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zależność p w wygaszaniu najpierw notcha a później całej reszty(w tej wersji również występuje)
Dzieje się tak gdy włączymy always on display.
Gdy wyłączymy opcje nie ma to miejsca.

A jak rootować? ściągnąłem Magiska 19.4 z pierwszego postu, ale po jego instalacji telefon nie wstaje. Zainstalowałem ponownie Magisk canary .apk i mieli w kółko, nie wyszukuje aktualizacji

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, chrzonas said:

[...]

Niestety dalej Problem z Widevine - cały czas jest L3.

A to ciekawe, bo ja mam L1 na Mi9

Screenshot_2019-10-12-02-18-12-339_com.androidfung.drminfo.thumb.jpg.8d1a292fe0d917bb2df19f536c61ecd6.jpg

2 hours ago, mihail1 said:

Znalazłem zależność p w wygaszaniu najpierw notcha a później całej reszty(w tej wersji również występuje)
Dzieje się tak gdy włączymy always on display.
Gdy wyłączymy opcje nie ma to miejsca.

A jak rootować? ściągnąłem Magiska 19.4 z pierwszego postu, ale po jego instalacji telefon nie wstaje. Zainstalowałem ponownie Magisk canary .apk i mieli w kółko, nie wyszukuje aktualizacji
 

Jak dla mnie, to bez różnicy czy jest włączony AOD czy nie, ale jak już wiele razy można się było o tym przekonać; nawet na teoretycznie dwóch jednakowych telefonach soft potrafi się zgoła inaczej zachowywać...

 

Co do Magiska, to wyszła właśnie najnowsza wersja 20 , może spróbuj z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi8, Magisk 20.

Po aktualizacji system nie chciał wstać, jednak wymuszony reset pomógł i się uruchomił. 

@mihail1 potwierdzam, że przy włączonym AOD najpierw wygasza się pasek statusu. 

Z błędów, które rzuciły mi się w oczy - poszarpane krawędzie na zaokrąglonych rogach. Wygląda to tak, jakby te rogi były zrobione z pikseli, z których część wystaje na zewnątrz. Nie widać tego na screenie, na zdjęciu nie udało mi się uchwycić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, QBAQ napisał:

Pytanie. Od poprzedniej wersji notorycznie mam takie powiadomienie jak na screenie. Nie wiecie o co chodzi i jak się tego pozbyć nie wyłączając przy tym wszystkich pozostałych powiadomień z FB?

To chyba wina samej aplikacji. Co chwila w Sklepie Play pojawiają się i znikają jakieś aktualizacje po 200kB, które nie chcą się zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23555]QBAQ[/mention] ja też (już) nie korzystam z AOD, ekran wygasza się normalnie. 
Ale na Miui zawsze było tak, że u każdego działa inaczej. 
Bez AOD telefon jest......taki biedny.
Ale nie mogę patrzeć na te nierównomierne wygaszenie.
Ciekawe czy jest to do zrobienia@Orjon ?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

  [mention=5846]mihail1[/mention] coś na pewno da się z tym zrobić. Robiłeś jakieś logi?  

 

 Tylko w którym momencie zrobić log?

 

Zniknęła funkcja GPS do włączenia w lokalizacji, nie chciałbym aby był gps ciągle włączony bo to drenuje baterie

 

Dziś przestała mi działać funkcja inteligentne wiadomości, nie wykrywa żadnych kodów

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paveu Miałem tak na Xiaomi.eu, ale z aplikacją Chrome. Co jakiś czas powiadomienia, że aktualizuje funkcje aplikacji Chrome. Nie mam tego na Pixel Experience 10, ani na żadnym innym custom romie opartym na AOSP czy LOS (Mi8). 

Wydaje mi się, że na globalu też nie było tych powiadomień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...