Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sk8cikk napisał:

Dziwne. Mi pobrało wczoraj jak kolega wyżej pisał se jest aktualizacja. A dzisiaj brat sprawdzał bo wczoraj nie miał jak i aktualizacji nie ma. A w tym samym czasie tele kupiony i z tym samym softem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mi też już zniknęła....

A jednak pojawiła się znowu

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie jak wskoczyła aktualizacja do wersji 12.5.3 (albo 12.5.2) była dość krótko i zniknęła. Pobrałem ręcznie i zainstalowałem z pliku, choć zmiana regionu też ją wyszukiwała. Wczoraj pojawiła mi się 12.5.4 i od razu pobrałem i działa. Co ciekawe, ten sam model u innej osoby, który siedzi nadal na wersji 12.0.6.0(QGGEUXM) nie wyszukuje żadnej aktualizacji, do tego nie chce się nic instalować z pliku i wyskakuje komunikat "Nie można zweryfikować aktualizacji, nie można flaszować tej stabilnej pamięci ROM" i też nic nie wyszukuje po zmianie regionu. O co kaman? U siebie też miałem powyższą 12.0.6 i wszystko poszło bez problemu...

Edytowane przez dominicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem okazję sprawdzić kolejną sztukę z softem 12.0.6.0 i też na żadnym regionie, ani PL ani Czechy czy Niemcy nie wyszukuje żadnych aktualizacji. Ręcznie na tym konkretnie egzemplarzu nie miałem możliwości sprawdzić, ale ten wczorajszy nie przyjmował też żadnej aktualizacji z pliku... Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam ten sam problem o którym pisze @dominicus. Na żadnym regionie nie pojawia mi się aktualizacja do 12.5, a z pliku też nic nie wchodzi (komunikat "Nie można zweryfikować aktualizacji, nie można flaszować tej stabilnej pamięci ROM"). Zależy mi na aktualizacji do Androida 11 bo podobno poprawia działanie BT, a mam problem z połączeniem się z samochodem. Może ktoś spotykał gdzieś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, shark31 napisał:

Kurcze, mam ten sam problem o którym pisze @dominicus. Na żadnym regionie nie pojawia mi się aktualizacja do 12.5, a z pliku też nic nie wchodzi (komunikat "Nie można zweryfikować aktualizacji, nie można flaszować tej stabilnej pamięci ROM"). Zależy mi na aktualizacji do Androida 11 bo podobno poprawia działanie BT, a mam problem z połączeniem się z samochodem. Może ktoś spotykał gdzieś rozwiązanie tego problemu?

 

No jest to trochę dziwne, na swoim prywatnym egzemplarzu bez problemu poszła niedawno OTA do 12.5.4, Androida 11 używam już od dłuższego czasu, ale dwóch następnych egzemplarzy niestety nie idzie w żaden sposób ruszyć, też mnie ciekawi dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie 12.5.4.0 wskoczyła już ze 2 tygodnie temu... regionu też nie zmieniałem, ale zmiana na region niemiecki coś tam wyszukuje po czasie podobno.

Screenshot_2021-12-04-05-04-50-891_com.android.settings.jpg

18 godzin temu, pablo19_1f napisał:

U mnie niestety też dalej wisi na 12.0.6 i nie ma zamiaru znaleźć nowej wersji...

Próbowałeś pobrać plik miui 12.5.4.0 RGGEUXM i wgrać przez aktualizacje?

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

U mnie i na dwóch innych egzemplarzach ten sam problem - telefon na wersji 12.0.6.0 nie wyszukuje MIUI 12.5 z Android 11. Zmiana regionu nic nie daje.

Pobranie pliku 12.5.4 RGGEUXM i próba aktualizacji z pliku kończy się komunikatem:  "nie można flashować tej stabilnej wersji ROM".

 

Jakieś porady? 

Edytowane przez Kris333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka.

Włączę się do tematu.

U mnie to samo, wersja 12.0.4.0,ze dwa miechy temu miałem cały czas monit o tym , że jest nowa aktualizacja. Ale..... wiadomo, zrobię później.

Niestety, aktualizacja zniknęła. A podczas próby sprawdzenia wyskakuje monit o którym pisali koledzy wcześniej.

O co kaman 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...