Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, maszkara72 napisał:

Nie robiłem nigdy z pliku recorvery.

Jak nie robiłeś. Wcześniej pisałeś że coś pobrałeś i zainstalowałeś. Plik romu nazwany OTA to też recovery tylko mniejszy tzwn aktualizacja przyrostowa przeznaczona w tym przypadku dla tych co mają obecnie 12.0.2. Zawsze bezpieczniejsze jest pobranie pełnej wersji recovery i przy pełnej wersji nie ma znaczenia jaką masz obecnie. Pełną recovery można instalować na wszystkie wcześniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FromWP napisał:

Jak nie robiłeś. Wcześniej pisałeś że coś pobrałeś i zainstalowałeś. Plik romu nazwany OTA to też recovery tylko mniejszy tzwn aktualizacja przyrostowa przeznaczona w tym przypadku dla tych co mają obecnie 12.0.2. Zawsze bezpieczniejsze jest pobranie pełnej wersji recovery i przy pełnej wersji nie ma znaczenia jaką masz obecnie. Pełną recovery można instalować na wszystkie wcześniejsze.

No tak...ale pobierałem przez wskazanie ,,,,wybierz paczkę aktualizacji,a ten też tak samo należy,czy należy uruchomić w trybie recorvery???Te dwie metody chyba się różnią...którą z tych dwóch miałbym wskazać,aby wgrać wersję recorvery?

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maszkara72 napisał:

No tak...ale pobierałem przez wskazanie ,,,,wybierz paczkę aktualizacji,

Nie pobierałeś, tylko instalowałeś. Tu też instalujesz przez wskazanie pobranego romu "wybierz paczkę aktualizacji" w aktualizacjach. W trybie recovery nawet nie ma opcji aktualizacji z pliku. Nic w stockowym recovery nie zainstalujesz. Masz pobrać nazwaną recovery! Tą https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V12.0.4.0.QGGEUXM_4f006054f8_10.0.zip

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, arek810316 napisał:

Witam. Czy ktoś już aktualizował do 12.0.4.0.QGGEUXM STABILNA .. nadal występują problemy z aktualizacją typu zapętlony itp i po jej aktualizacji czy wszystko już naprawiali?

Aktualizacja bez problemów. Brak zapętleń.

Screenshot_2021-03-16-18-44-39-282_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
43 minuty temu, tomiangelo napisał:

Od razu po tej aktualizacji pojawiła mi się opcja Volte i Wi-Fi Calling w Orange Flex

U mnie tak samo. A działają Ci te funkcje? Bo mi w Nju nie... 

Edit: teraz widzę ikonę na screenie, więc zakładam, że tak

Edytowane przez jankoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, brawo napisał:

Kody trzeba wklepać. Jakie? Trza poszukać

 

To nie zależy tylko od kodów. Już jakiś czas temu wklepałem kod od Volte - pokazały się opcje w menu, uaktywniłem - nie działa. Wifi Calling samo pokazało się po aktualizacji do MIUI 12.0.6 - uaktywnione - nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, brawo napisał:

Kody aktywują opcje suwaków w telefonie. Nie włączają tych funkcji. Funkcje włącza operator lub nie.

 

Dokładnie to miałem na myśli. Nju to przecież Orange, ale jak widać tu operator postanowił przyoszczędzić. Coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 8 Pro - Global Stable ROM

MIUI V12.5.1.0.RGGMIXM (Android 11 & MIUI 12.5)

Recovery
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V12.5.1.0.RGGMIXM_6bfb17906c_11.0.zip


Changelog

System

New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.

New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.

New: Response to gestures is now instant.

Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.

Stable MIUI based on Android 11

Updated Android Security Patch to June 2021. Increased system security.

Notes

New: Compose mind maps with complex structures.

New: New tools for doodling and sketching.

New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.

New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.

New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.

New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.

All-new Notes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...