Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrócić do miui 11 global pomoże ktoś? 

Miui 12 mi nie podchodzi przez zużycie baterii i durne animacje klatkujące w dodatku 

Wgrałem global v11.0.4.0 i trochę się różni od tego co miałem, wyskoczyła mi też aktualizacja do miui v12.0.2.0  zamiast 12.0.1.0 jak wcześniej ale nie śpieszy mi się aktualizować 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 77kylo napisał:

na jaki region zmienić zeby było OTA do pobrania.Na Polskę jeszcze nie mam aktualizacji. 

 

Masz global international? Bo to jest ten soft QGGMIXM. Global Europe jest tylko w wersji 12.0.1 i nazywa się QGGEUXM.

Edytowane przez rbbxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, maszkara72 napisał:

U mnie jeszcze OTA nie wykrywa...Ma już ktoś,wnosi ona coś istotnego?Bo to jest wersja europejska?

Mam już miui 12.0.2.0 i szybciej robi zdjęcia w trybie nocnym centrum kontroli jak wysuwa się lepiej wygląda w pionie i jak poziomie a baterie zobaczymy ile wytrzymuje jeszcze nie ładowałem telefonu a po aktualizacji miałem 42 procent a teraz mam 10 jest 21.47

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2020 o 17:06, pkonrad napisał:

Jak zainstalować tą OTA? Ściągnąć ten plik i w aktualizatorze wybrać go  i zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zainstalowałem tę wersję a dzisiaj zaglądam do youtube i nie działa powiększanie video by wypełnić ekran. Jest info, że powiększono i oryginalny ale nic się nie zmienia.

Ktoś też tak ma? Coś z systemem, apką yt czy to tylko u mnie coś się skiełbasiło?

EDIT. Już wiem, odinstalowałem aktualizację yt i jest ok. Sorry za zamieszanie.

Edytowane przez rbbxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była u mnie OTA i wycofali.Nie ma jej już
Nic nie zostało wycofane. To że na tą chwilę nie ma jej u Ciebie to nie znaczy że została wycofana. Zainstaluj recznie z pliku do którego link wrzucałem, albo czekaj cierpliwie aż znowu pojawi się OTA.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 22.10.2020 o 18:16, pkonrad napisał:
Dnia 22.10.2020 o 18:13, maszkara72 napisał:
Jak zainstalować tą OTA? Ściągnąć ten plik i w aktualizatorze wybrać go  i zainstalować?

W dziale Toturiale jest poradnik.

Mógłbyś wskazać gdzie ten Toturial? Szukam, za pomocą opcji szukaj, przegladałem pare stron działu i nic nie znalazłem.
W załączniku podałem jaką posiadam wersję, czy da radę zainstalować tutaj europejska wersję z twoich linków?

125558420_406783260494347_3593652167353230125_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
24 minuty temu, pkonrad napisał:

To jest wersja europejska...ale dlaczego z 12.0.2?Ja na swoim note 8 mam wersję 12.0.3...czyli tej tu podanej nie mogę wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maszkara72 napisał:

To jest wersja europejska...ale dlaczego z 12.0.2?Ja na swoim note 8 mam wersję 12.0.3...czyli tej tu podanej nie mogę wgrać?

No przecież napisałem - EEA Stable ROM czyli wersja europejska. 12.0.3 został wycofany przez Xiaomi, stąd udostępniony plik jest z ostatniej stabilnej wersji - 12.0.2.0. Jak u siebie masz 12.0.3 to zrób update z pliku Recovery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...