Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

@zaskorskimar

Wygląda to tak, jakby plik pobrał się z jakimś błędem. Spróbuj pobrać go jeszcze raz, lub ściągnij plik Recovery zamist OTA.

EDIT:
Podobny komunikat wyświetla się przy próbie aktualizacji najnowszym ROMem RN8T. Więc albo są jakieś przejściowe problemy z serwerami Xiaomi, albo już zdążyli wycofać te aktualizacje, chociaż w tym drugim przypadku komunikat zawsze był inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, trzeba było zostać na miui 11

Jest dużo animacji, cały os wydaje się teraz bardziej powolny i ociężały, są też drobne przycinki tychże animacji, w ustawieniach wsadzili pogrubioną czcionkę nie wiadomo po co, procenty jakby też szybciej uciekały

Aparat tylko na plus jak na razie

Mam nadzieję że to nie jest ostateczna wersja 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Faktycznie jesteś zwinny :-D W pół godziny przetestowałeś dogłębnie nowy soft a nawet już wiesz, że bateria leci w oczach. Mistrz!

Edit: Od wczoraj nie zauważyłem zwiększonego zapotrzebowania na energię. Mniejszego też chyba nie. Powiedziałbym, że jest identycznie ale mogę się mylić kilka minut w tę czy tamtą stronę.

Edytowane przez rbbxx
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rbbxx napisał:

@maszkara72 Masz 12 i pojawiła Ci się aktualizacja? Mam od 2 dni i żadnych nowych uaktualnień więc to raczej cały czas ten sam build.

Nieeee..,mam 11.

A 12 pojawiała się do tej pory u mnie 2 razy i 2 razy znikała.Dzisiaj pojawiła się po raz trzeci.Takie to śmieszne trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...