Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem porażka z update 11.0.3.0 dlaczego mmm a zaczęło się to dziać dzis a mianowicie co jakiś czas ubija launcher nie istotne czy będzie animowana tapeta czy zwykła a ubija na wcześniejszej wersji systemu tego nie miałem wszystko chodziło normalnie a tu takie coś na najnowszej wersji 

Edytowane przez RapNotDead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem porażka z update 11.0.3.0 dlaczego mmm a zaczęło się to dziać dzis a mianowicie co jakiś czas ubija launcher nie istotne czy będzie animowana tapeta czy zwykła a ubija na wcześniejszej wersji systemu tego nie miałem wszystko chodziło normalnie a tu takie coś na najnowszej wersji 
Zaktualizuj ręcznie MIUI Launcher do najnowszej stabilnej wersji.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-17-2-1913-05201635-release/miui-system-launcher-release-4-17-2-1913-05201635-android-apk-download/download/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

To nic nie da bo ten sam bądź inną wersję miałem przed aktualizacją do 11.0.3.0 i nic się z ubijaniem launchera nie działo a zaczęło dziać dopiero na wersji 11.0.3.0 a korzystam z poco launcher i do momentu update 11.0.3.0 nic się nie działo

Edytowane przez RapNotDead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RapNotDead napisał:

To nic nie da bo ten sam bądź inną wersję miałem przed aktualizacją do 11.0.3.0 i nic się z ubijaniem launchera nie działo a zaczęło dziać dopiero na wersji 11.0.3.0 a korzystam z poco launcher i do momentu update 11.0.3.0 nic się nie działo

Spróbuj:
ustawienia -> zarządzanie aplikacjami -> systemowy menadżer pulpitu ->  odinstaluj aktualizacje albo wyczyść dane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na ten drugi telefon ze starszą wersją Androida mam pobrać recovery w linku EEA?

Redmi Note 8 Pro – EEA Stable ROMM MIUIV11.0.3.0.QGGEUXM

Jeśli  dobrze zrozumiałem to już pobrałem ten ROM lecz nie wiem jak go wgrać. Redmi note 3 w aktualizacjach była do wyboru opcja zainstaluj z zip a to tego nie widzę. Jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pobrałeś rom który jest przeznaczony dla beta testerów. Nie jest to rom do oficjalnego stosowania.
Nie, pobrał ROM do EEA, a w telefonie ma Globala. Jakby czytał ze zrozumieniem co pisałem to by nie było problemu.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry faktycznie czytanie ze zrozumieniem nie poszło. Zrozumiałem że mam zmienić ROM globalna  na EEA.

Pobiorę paczkę dla global i spróbuję jeszcze raz.

Mam jeszcze 2 pytania. Pomijając że nie wiem jaka jest różnica pomiędzy eea a globalem.

Rozumiem że z tego linku pobieram jakąś wersję beta. Czy następne aktualizacje które będą się pojawiać dla global po wgraniu tej paczki z linku będą mi się pojawiać automatycznie czy też będę musiał już za każdym razem pobierać z linku? Oraz dlaczego jest różnica czasowa aktualizacji dla eea i global i czy jeżeli bym się wstrzymał kilka dni to czy pojawi się automatycznie?

Edytowane przez Pako123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pako123456 napisał:

Rozumiem że z tego linku pobieram jakąś wersję beta. Czy następne aktualizacje które będą się pojawiać dla global po wgraniu tej paczki z linku będą mi się pojawiać automatycznie czy też będę musiał już za każdym razem pobierać z linku? Oraz dlaczego jest różnica czasowa aktualizacji dla eea i global i czy jeżeli bym się wstrzymał kilka dni to czy pojawi się automatycznie?

To nie jest żadna beta tylko oficjalny soft, linki prowadzą bezpośrednio do serwerów Xiaomi z których pobierasz oficjalne ROMy. Soft udostępniany automatycznie po OTA jest pobierany dokładnie z tego samego miejsca co Ty pobrałeś ręcznie. Instalacja ręczna w żaden sposób nie wpływa na późniejsze otrzymywanie aktualizacji, ponieważ taka instalacja niczym nie rózni się od tej którą telefon sam wykryje. Jeśli nie zaktualizujesz teraz ręcznie, to zapewne za kilka dni aktualizacja sama wskoczy przez OTA. Każda aktualizacja OTA jest udostępniana falami, dlatego nie wszyscy otrzymują ją w jednakowym czasie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2020 o 11:05, pkonrad napisał:

To nie jest żadna beta tylko oficjalny soft, linki prowadzą bezpośrednio do serwerów Xiaomi z których pobierasz oficjalne ROMy. Soft udostępniany automatycznie po OTA jest pobierany dokładnie z tego samego miejsca co Ty pobrałeś ręcznie. Instalacja ręczna w żaden sposób nie wpływa na późniejsze otrzymywanie aktualizacji, ponieważ taka instalacja niczym nie rózni się od tej którą telefon sam wykryje. Jeśli nie zaktualizujesz teraz ręcznie, to zapewne za kilka dni aktualizacja sama wskoczy przez OTA. Każda aktualizacja OTA jest udostępniana falami, dlatego nie wszyscy otrzymują ją w jednakowym czasie.

Nie zgodzę się, oficjalne wersje 11.0.X.0.Q to już Android 10 i wszystkie dla RN8P mają na razie status BETA... niby BETA STABLE, ale jednak BETA... i są rozsyłane do losowych użytkowników. Najpóźniej do II połowy czerwca wszyscy (chętni) powinni mieć wersję OFFICIAL STABLE (albo po prostu STABLE)... A przynajmniej takie informacje krążą po RN8P Mi Community

Tak dla porównania:

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Sameth93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mjujtouj napisał:

Na razie aktualizacja in plus względem poprzedniej wersji. Nie doświadczam zwiech i rebootów jak to miało miejsce przedtem. Mam nadzieję, że nie będę odszczekiwał tych słów.

A jak z baterią, 4G+ i NFC (chociaż nie używam)? Bo znalazłem świeższy wątek do zgłaszania błędów i dużo osób twierdzi, że nic nie zostało naprawione... 

Edytowane przez Sameth93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sameth93 napisał:

A jak z baterią, 4G+ i NFC (chociaż nie używam)? Bo znalazłem świeższy wątek do zgłaszania błędów i dużo osób twierdzi, że nic nie zostało naprawione... 

To prawda, nie ma żadnej poprawy, jedyna zmiana to aktualizacja zabezpieczeń na te z maja. Jak żarło baterię tak żre nadal.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vergiliusz napisał:

To prawda, nie ma żadnej poprawy, jedyna zmiana to aktualizacja zabezpieczeń na te z maja. Jak żarło baterię tak żre nadal.

Szkoda :(
Jak dalej nie będą nic naprawiać (może nie umieją?) i blokować rozwój fanowskiego (można to tak nazwać?) oprogramowania poprzez nie ujawnienie łatwego i szybkiego sposobu na odceglenie telefonu na własną rękę, bez żadnych głupich autoryzowanych kont i innych bzdetów, to trzeba się będzie pożegnać z tym telefonem i doinwestować w coś innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vergiliusz napisał:

To prawda, nie ma żadnej poprawy, jedyna zmiana to aktualizacja zabezpieczeń na te z maja. Jak żarło baterię tak żre nadal.

Jak to żre baterię? Mam średnio 10h SOTu, odkąd mam ten telefon i na każdym romie jest tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mjujtouj napisał:

Jak to żre baterię? Mam średnio 10h SOTu, odkąd mam ten telefon i na każdym romie jest tak samo. 

Sporo osób ma problemy z baterią (m.in) po aktualizacji do A10... jakiś proces systemowy nie pozwala telefonowi przejść w stan uśpienia i obciąża go tak, że aż się zauważalnie nagrzewa... przy przejściu z 11.0.3.0.P na 11.0.6.0.P zauważyłem, że system stał się delikatnie bardziej łakomy na baterię, więc na razie trzymam się od A10 z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z automatyczną jasnością po aktualizacji? Dopiero restart telefonu pomaga i telefon dobrze reaguje, w przeciwnym wypadku po włączeniu automatycznej jasności po prostu zbija jasność do zera, niezależnie od tego czy jesteśmy w ciemnym pomieszczeniu czy na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Redmi Note 8 Pro MIUI V12.0.0.4 Global Stable ROM

Recovery ROM

https://bigota.d.miui.com/V12.0.0.4.QGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V12.0.0.4.QGGMIXM_d02578ff0f_10.0.zip


Podejrzewam, że na tą chwilę tylko dla zarejestrowanych w programie Mi Pilot. Reszta nie zainstaluje ręcznie przez systemowy updater.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...