Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Potestowalem trochę android 10 ale dziś zdecydowałem że wracam do 9-tki. Bateria na minus, często oglądam na IPLI kanały live i to aż restartuje mi smartfon jak tylko włączę kanał jakikolwiek... Ogólnie jest niedopracowany. Poczekam aż wyjdzie jakąś stabilniejsza wersja.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt nic nie informował w tym temacie... Szczerze mówiąc to obawiam się tych aktualizacji na 10-tce... Teraz może być tylko lepiej. Bo skopali tą pierwszą aktualizację do 10-tki. Mam nadzieję że przywrócą android Beam w NFC. I pytanie mam przy okazji
Czy komuś udało się ustawić swój serwer DNS w naszej ósemce?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deco164 napisał:
Ja mam taką wersje. Android 10

Masz telefon z ROMem na Indonezję :)

Aktualna wersja ROMu telefonów z oficjalnym softem na rynek Unii Europejskiej to MIUI V11.0.2.0.QGGEUXM, natomiast oficjalny Global na kraje z poza UE to MIUI V11.0.1.0.QGGMIXM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2020 o 22:03, deco164 napisał:

Na razie nikt nic nie informował w tym temacie... Szczerze mówiąc to obawiam się tych aktualizacji na 10-tce... Teraz może być tylko lepiej. Bo skopali tą pierwszą aktualizację do 10-tki. Mam nadzieję że przywrócą android Beam w NFC. I pytanie mam przy okazji
Czy komuś udało się ustawić swój serwer DNS w naszej ósemce?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Android Beam jest wycofany z androida 10 przez Google więc następna aktualizacja tego nie przywróci. Mam nadzieję że naprawią to samo wyłączające się NFC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2020 o 18:24, tomiangelo napisał:

To ja też mam Global. Stan aktualizacji z listopada. Aktualizacje zostały wstrzymane ? 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Witaj, udało Ci się aktualizować do Androida 10? Właśnie przyszedł mi telefon, zaktualizowałem w ustawieniach do najnowszego, pobrało paczkę ~2GB, zainstalowało i wersja taka jak u Ciebie na screenie. Co zrobić by dostać Androida 10?

Edytowane przez Orjon
Błagam... NIE CYTUJEMY Z OBRAZKAMI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Colinovsky napisał:

Witaj, udało Ci się aktualizować do Androida 10? Właśnie przyszedł mi telefon, zaktualizowałem w ustawieniach do najnowszego, pobrało paczkę ~2GB, zainstalowało i wersja taka jak u Ciebie na screenie. Co zrobić by dostać Androida 10?

Cierpliwie poczekać aż wypuszczą wersję STABLE, bo na razie rozsyłają do losowych ludzi BETĘ, która nie jest do końca dopracowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Redmi Note 8 Pro – Global Stable ROM


MIUI V11.0.4.0.QGGMIXM


Recovery - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V11.0.4.0.QGGMIXM_94d91b5c62_10.0.zip


Changelog:

  • We are compatible with Netflix HD standards now. Clear Netflix app data if you're experiencing problems with playback for some videos.
  • Updated Android Security Patch to May 2020. Increased system security.

 

Redmi Note 8 Pro – EEA Stable ROM


MIUI V11.0.3.0.QGGEUXM


Recovery  https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V11.0.3.0.QGGEUXM_c0509355af_10.0.zip


Changelog:

  • We are compatible with Netflix HD standards now. Clear Netflix app data if you're experiencing problems with playback for some videos.
  • Updated Android Security Patch to May 2020. Increased system security.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...