Sign in to follow this  
mrosi

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Redmi Note 5 Pro 3/32 GB - od 1 PLN w aukcji + KW

Recommended Posts

Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi Note 5 Pro (whyred) 3/32 GB

Opis: Mam na sprzedaż smartfon Xiaomi Redmi Note 5 Pro (nazwa kodowa whyred), w wersji 3 / 32 GB, w kolorze złotym. Telefon został zakupiony 13 marca 2019 roku w sklepie Electro.pl i jest na gwarancji.

Oferowany egzemplarz, od wyjęcia pudełka na ekranie ma naklejoną oryginalna folia ochronna 3MK i był noszony w silikonowym etui. Niestety, pomimo tego, upadł córce tak nieszczęśliwie, że uderzył ekranem o podłoże. Skutkiem tego potłukła się wierzchnia warstwa wyświetlacza. Dotyk działa bez zastrzeżeń. Sam telefon również, a jego ogólny stan oceniam na dobry. Koszt wymiany całego wyświetlacza (matryca + digitizer + szkło) to około 250 PLN w serwisie MiCenter. Można również wymienić samo szkło, wówczas cena naprawy ekranu będzie znacząco niższa.

Telefon ma odblokowany bootloader i pracuje pod kontrolą ostatniej wersji MIUI 11 Polska/EU w wersji 9.9.26. Jako, że córka ma już nowy telefon, oferowany egzemplarz leży w pudełku i cierpliwie czeka na nowego właściciela. ;)
Bateria wytrzymuje 2 - 3 dni normalnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu. 

Na życzenie Kupującego, mogę zainstalować MIUI w wersji globalnej i dodatkowo zablokować bootloader.

Uprzedzając ewentualne pytania, telefon został odłączony całkowicie od kont Google i Xiaomi. 

W zestawie, który oferuję znajdzie się:
- telefon Xiaomi Redmi Note 5 Pro 3/32 GB w kolorze złotym,
- oryginalne opakowanie,
- ładowarka sieciowa,
- przewód microUSB,
- dowód zakupu - faktura (w wersji elektronicznej, .pdf),
- papierologia, spinka do tacki SIM.

GRATIS - etui Nillkin Nature przezroczyste.

Cena: aukcja od 1 PLN, plus koszty przesyłki - wedle życzenia kupującego.

Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-5-pro-3-32-gb-gwarancja-8580795235 (niestety, poprzednia aukcja została usunięta przez Allegro, bo komuś coś się po...myliło...

Kontakt: poprzez aukcję.

Zdjęcia:

Xiaomi_Redmi_Note_5_Pro_01.jpgXiaomi_Redmi_Note_5_Pro_02.jpgXiaomi_Redmi_Note_5_Pro_03.jpgXiaomi_Redmi_Note_5_Pro_04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this