Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Airdots - jak zacząć ?


Paraglobularna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanko do wlascicieli owych słuchawek. Właśnie zamówiłam je, przyjda za 2 dni. Mam tylko pytanko czy nowe sa od razu zsynchronizowane i wystarczy je wyciągnąc i sparowac z telefonem czy przed parowaniem trzeba wykonać te ceregiele z synchronizacją wciskajac wiele kombinacji na słuchawkach tak jak w poradnikach abo inaczej bedzie tylko grala 1  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodzi, czyli na pałę nie robić jakiegos resetu tylko najpierw sporobowac standardowo prawa słuchawke sparowac i tyle :)

A powied zmi kolego czy podłaczałeś te słuchawki gdzies indziej niz telefon ? Bo tak zamówiłam a w sumie to chciałam do mi boxa je podłaczyć i nawet przyznam się że nie przeczytałam czy to działa. Mam tu na myśli to że sa opinie w necie że ze telefonem super a np. z jakimiś radiami w aucie z BT i innymi rzeczami nie działają, nawet ktoś pisał że ze smartwatchem xiaomi też nie działały. Ostatnio na próbe podłączyłam do boxa na BT najtańsze badziewia firmy trust i box zaczał wariowac z wifi od razu, po odłaczeniu wszystko super. Więc ciekawe czy mi sie Mi boxem sparują czy tylko zostaną do telefonu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...