Yoo!

Brak reakcji na przyciski pilota

Recommended Posts

Koledzy mam problem. Dziś kupiony,dziś podłączony.
Wyskoczył mi pierwszy komunikat (jaki już nie pamiętam) bez problemu przeszedłem na drugą stronę gdzie jest wybór języka i w tym miejscu pilot przestał działać. Kompletnie nic się nie da zrobić. Nawet nie wiem czy z tego poziomu idzie jakoś przywrócić ustawiania fabryczne.

20191008_195639.jpg

Spróbuj wymienić baterię na inne, ktoś pisał że zaczął mu działać dopiero po włożeniu akumulatorków.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj połączyć się z boxem apką na telefon "Android TV Remote Control" lub "Mi Remote controller"

Jeśli się uda sprawdź czy w ustawieniach boxa nie jest czasem wyłączony bluetooth.

Często problemem są również inne urządzenia działające po bluetooth w pobliżu i wzajemnie się zakłócające.

Baterie wymieniałem 4 krotnie.

W/w aplikacje w ogóle nie wykrywają urządzenia,jedynie TV.

Tak się zastanawiam,że skoro istniała by taka opcja,że w urządzeniu jest wyłączone BT to nie udało by mi się przejść z pierwszego ekranu do drugiego, a to zrobiłem przy pierwszym uruchomieniu.

Screenshot_20191009-061725_Mi Remote.jpg

Screenshot_20191009-061712_Android TV.jpg

20191009_061735.jpg

Edited by Yoo!

Może spróbuj podłączyć myszkę, a potem w ustawieniach zobaczysz co się dzieje ze sprzętem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Temat do zamknięcia.

Nic z powyższych nie zadziałało, sprzęt oddałem i kupiłem drugi, który działa bez problemu.

Dzięki za pomoc