Jump to content

Redmi Note 7 Pro i WiFi 5 GHz

Recommended Posts

Witam

Niedawno dla żony kupiłem RN7PRO. Oczywiście przyszedł z ROMem obsługującym tylko mocno łamany angielski oraz jakieś chińskie, może i indyjskie. Postanowiłem przejść na MIUI Polska. Odpaliłem telefon, zrobiłem co trzeba aby odblokować BL i musiałem odczekać te 7 dni. W międzyczasie z telefonu praktycznie nie korzystałem, tak tam coś poklikać i odłożyć. Wgrałem najnowsze MIUI 11 i wszystko (prawie) super, ale...

Kojarzy mi się, że na oryginalnym ROMie działało WiFi 5GHz, zaś po przejściu na MIUI Polska (xiaomi.eu) telefon nie widzi 5GHz...

Podpowiedzcie proszę - bo nie chce mi się kombinować z powrotem do tamtego ROMu - to ja mam coś nie tak z pamięcią i RN7PRO nie obsługuje 5GHz, czy to na tym ROMie nie działa 5GHz?

• Like 1
57 minut temu, seb.gr napisał:

Podpowiedzcie proszę - bo nie chce mi się kombinować z powrotem do tamtego ROMu - to ja mam coś nie tak z pamięcią i RN7PRO nie obsługuje 5GHz, czy to na tym ROMie nie działa 5GHz?

Na globalu stable obsługuje, ale to jeszcze Miui 10.

• 3 weeks later...

U mnie na miuipolska (tygodniowy) sieci 5GHz nie widzi. U tesciowej na oficjalnym romie indyjskim stable tez nie widzi 5GHz. Oba violet. U żony na lavender miuipolska tygodniowy widzi i 2,4 i 5GHz.

Edited by ajes
  • 2 weeks later...
Dnia 7.10.2019 o 12:03, seb.gr napisał:

Kojarzy mi się, że na oryginalnym ROMie działało WiFi 5GHz, zaś po przejściu na MIUI Polska (xiaomi.eu) telefon nie widzi 5GHz...

Spróbuj najnowszy rom, 9.10.31... u mnie znowu działają sieci 5GHz

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...