Skocz do zawartości

Kamera 70mai Pro - problem z odtwarzaniem filmików


lbob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam kamerę 70mai Smart Dash Cam Pro i mam problem z odtwarzaniem zapisanych filmików.

Przez aplikację 70mai po połączeniu się z kamerką (przez WiFi)  mogę bez żadnych problemu oglądać zapisane filmiki. Po ściągnięciu filmu na telefon filmik się przycina i pojawiają się artefakty. Po wyjęciu karty i wsadzeniu jej do lapka nie mogę odtworzyć żadnego filmiku, choć nigdy nie miałem problemów z odtwarzaniem filmów na komputerze czy w necie (więc to nie jest chyba kwestia kodeków), VLC media player wywala błąd a Windows Media Player jakby odtwarzał ale bez dźwięku i obrazu.

Posiadam kartę: GOODRAM KARTA PAMIĘCI 16GB micro SD UHS-I U3 90MB

Co może być problemem z odtwarzaniem filmów na komputerze skoro można je jedynie odtwarzać poprzez aplikację w telefonie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problemem jest zbyt duża jakość filmów ? 

Nagrywam w rozdzielczości 2560×1440p (format 16:9), kodowanie nagrań H.265 (jest jeszcze H.264), tryb video NTSC 60Hz (może lepszy PAL 60Hz ?), pliki 1 min. mają wielkość 167 MB

A może karta kupiona na Allegro to podróba i jest za wolna i wcale nie ma klasy szybkości U3 ?

Nie wiem co robić, czy reklamować kamerkę, czy mam za słabego kompa do odtwarzania filmów, proszę pomóżcie, może ktoś z Was miał podobny problem na innym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tą kartą jest nie tak, wziąłem ją z poprzedniej kamerki (tam wystarczała), wiem, teraz pozwala tylko zapisać 1,5h.

image.png.bb9de9616671a17e69ed6a4aead135e0.png

ALLPlayer i VLC media przy ręcznym przewijaniu pokazują tylko pojedyncze klatki (brak ruchu).

W aplikacji 70mai odtwarza dobrze bo kamerka nagrywa dla niej pomniejszoną wersję filmiku - 20MB (pliki ukryte) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cześć, i co po przeinstalowaniu systemu działa bez problemu na dowolnym odtwarzaczu?

ja sprawdzałem na 3 kompach, na 3 różnych systemach i z najnowszymi kodekami (K-Lite) i żaden nie odtwarza, parodia jak dla mnie, tym bardziej że mój komp stacjonarny jest dosyć dobrze skonfigurowany, i ma system stawiany maks pół roku temu. na każdym z kompów każdy filmik ma miniaturkę, ale żaden nie chce otworzyć pliku. Próbowałem też na VLC ale bez skutku.

jedynie po włożeniu karty pamięci do telefonu mogę tam odtwarzać je bez problemu.

nagrywałem na 2 kartach pamięci (GoodRam i Samsung, obydwie nowe, klasa U10), bez żadnych różnic.

na starym laptopie mojego taty z WinXP nagranie się otwiera, ale obraz jest rozciągnięty i są artefakty.

wiecie najważniejsze że kamerka nagrywa i w razie czego materiały są, ale tata ciągle narzekał na jakość nagrań starej kamerki, i niestety nie może otworzyć i zobaczyć jak nagrywa nowa :/ i to mnie wkurza że nowoczesne komputery z bądź co bądź potężną mocą obliczeniową, nie są w stanie poradzić sobie z otworzeniem nagrania z kamery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...