Jump to content

Redmi S2 - problem z aplikacjami Spotify, Google Maps itd.


arturzw
 Share

Recommended Posts

Cześć, 
od jakiegoś czasu męczy mnie pewien uciążliwy problem. Próbowałem już kilku rozwiązań, ale żaden nie zadziałał. Na moim Redmi S2 w sposób ciągły wywala mi aplikację Spotify i Google Maps w trakcie użytkowania, np. włączam sobie playlistę, wygaszam telefon i mniej-więcej po 5-10 sekundach muzyka się wyłącza, a gdy przywracam ekran, to włącza mi się strona ładowania Spotify. Identyczna sytuacja występuje z Google Maps - włączam nawigację i gdy tylko na chwilę zminimalizuję okno, to cała aplikacja się wyłącza i później muszę ładować trasę itd. od początku. Próbowałem już przeinstalowania aplikacji, sprawdzałem czy może optymalizacja baterii nie killuje mi procesów związanych z działaniem aplikacji, ale tutaj też nic. Wolnej pamięci wewnętrznej mam ponad 10 GB, pamięć operacyjna też w normie. System posiada najnowszą aktualizację. Ktoś ma jakiś pomysł? Co może być przyczyną? 

 

Link to comment
Share on other sites

Wyłącz opcję w oszczędzaniu baterii, która zabija apki po wyłączeniu ekranu (wchodzisz jakoś chyba przez panel) lub wyłącz całkowicie oszczędzanie baterii dla w/w apek, dodaj je także do "kłódek" (wchodzisz w ostatnio otwarte apki, przytrzymujesz tą, która cię interesuje i zaznaczasz ikonkę kłódki), a także dodaj do autostartu.

Link to comment
Share on other sites

Masz w ustawieniach baterii wyłączone oszczędzanie? Ustaw bez ograniczeń aplikacje typu Janosik gps i wszystko co gra w tle. W samej aplikacji możesz ustawić dymki które mogą się pojawiać na zablokowanym ekranie itd.2770740662783a46f01ce5d61edce878.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Zmieniałem już wcześniej te ustawienia i problem nadal się pojawiał. Zrobiłem jeszcze raz aktualizację całego systemu, póki co wszystko działa - nawet z innymi aplikacjami włączonymi w tle. Zobaczymy na jak długo :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...