Skocz do zawartości

STYJ02YM - nowy robot Mija 2019


blaise18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!


Pytanie do posiadaczy tego odkurzacza:
1) Czy na gorze stacji dokujacej to dioda? Czy jakis czujnik
2) Czy jak obracacie stacje dokujaca to w srodku cos ciezszego sie przewraca? wyglada jakby caly mechanizm wewnatrz byl zaczepiony na kable bez stabilizacji
3) Czy wasz odkurzacz wracal do bazy bez problemu?

Moja stacja laduje, ale odkurzacz nie widzi jej w zadnym miejscu w domu, kreci sie obok niej (bo wyjechal w danym miejscu) ale nie dokuje :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pszczolek Niestety jest uszkodzona, robilem juz 2 razy restarty na 15metrowym przedpokoju nawet to stacje umiescilem, kreci sie w kolko i odjezdza zeby po kilku minutach zglosic "docking station problem found".

Przede wszystkim, nie swieci dioda na gorze stacji dokujacej i w srodku lata cos ciezkiego, nei chce tego rozbierac do czasu zakonczenia dyskusji z chinczykiem. Tak czy inaczej mialem pecha i nowy sprzet przyszedl uszkodzony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2019 o 09:12, rezmus napisał:

te opcje sa w firmware, ale nie ma jeszcze UI. carpet mode jak ktos z dywanami chetny to mozemy potestowac jeszcze, bo ta opcje moge latwo dodac do plugina.

Z Twojego doświadczenia oceniasz, że będą dodane? Multi mapy to u mnie must-have, bez nich ten model u mnie odpada: (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

A czy zmodowana wersja Mi Home wykryje i umożliwi aktualizację firmware robota jeśli wyjdzie nowa skoro robot jest na europejskim serwerze a na oryginalnym Mi Home mógł być tylko na chińskim? To jedno pytanko. A drugie - jeśli zmodowany Mi Home pokazuje info o aktualizacji Mi Home ale tego oryginalnego to aktualizować czy nie (nie straci się wtedy możliwości utrzymania robota na europejskim serwerze?) czy może nie aktualizować tylko czekać na nową zmodowaną wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chcę kupić ten odkurzać. Powiedzcie, czy z tego linku warto? Cena wydaje się dobra, wysyłka z polski, sprzedawca ma 98% dobrych opinii.  Co prawda nie można u niego zapłacić paypalem, więc ochrony kupujących nie będzie, ale ponoć  daje 3 letnią gwarancję.  Jak myślicie?

https://pl.aliexpress.com/item/33016831284.html?spm=a2g0o.cart.0.0.524f3c009apkNu&mp=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pszczolek napisał:

Czy jest możliwość zmiany języka na angielski nie tracąc mapy z oryginalnej apki? 

Dziisaj samoczynnie mi się zmienił język z angielskiego na chiński i żeby zainstalować zmodowana wersję apki muszę odinstalować oryginalna... 

mapa jest w robocie i przez chmure trafia do apki, nic nie powinno sie zmienic po zainstalowaniu moda.

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ogólne zmodowana apka jest w zasadzie po to aby można było mieć urządzenia z regionu EU i CHINA w jednym miejscu tak?

Przykładowo mam oczyszczacz powietrza 2s wersję EU nigdy tego nie sprawdzałem ale rozumiem że może on zostać dodany tylko do regionu EU?

A tytułowy STYJ02YM może zostać dodany tylko do CHINA?

Z góry dzięki.

Edytowane przez darekpro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze pytanie, jest możliwość ustawienia żeby odkurzacz nie wjeżdżał na dywan podczas mopowania?
ps w zestawie w końcu są dwa pojemniki (wspólny i na wodę) czy jeden wspólny?
Na razie takiej opcji nie ma, mam nadzieję że się pojawi.
W zestawie są 2 pojemniki: na kurz i 2 w 1 (kurz i woda). Viomi V2 pro kupowany z Geek cośtam na dodatkowo od sklepu dodawany pojemnik na samą wodę.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o dwóch nowych wersjach całego robota? Fajnie by było gdyby udostępnili wiecej opcji bo robot bardzo udany, do pełni szczęścia brakuje zapisu kilku map, wykrywania dywanów i omijania ich gdy podpięty jest mop, no i sygnalizacji pełnego pojemnika na kurz i pustego pojemnika na wodę ale tego software raczej nie ogarną.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2019 o 21:59, rezmus napisał:

@SphunaR z tego co wiem od 0044 tak jest, ze do mopowania musisz kupic osobny water tank lub wyciagnac filtr hepa z tego 2w1. wtedy go bedzie widzial nie jako combo, a jako water tank ;)

Cześć,

U mnie po aktualizacji do 0044 niestety ta możliwość nie działa. Kiedy uruchamiam odkurzacz na samo mopowanie (nawet z wyciągniętym filtrem hepa) pojawia się błąd, że jest założony nie ten pojemnik. Co więcej, kiedy uruchamiam go na odkurzanie i mopowania odkurzacz się uruchamia ale nie mopuje (ściereczka jest cały czas sucha).

Próbowałem już odinstalowywać i instalować wszystko od nowa. Na razie nic nie poskutkowało, czy ktoś ma podobny problem albo - jeszcze lepiej - rozwiązanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł mój robot. Zauważyłem że numer na urządzeniu to STYTJ02YM, ma to jakieś znaczenie, to jest inny model?
A jaki masz zasilacz? Z chińską wtyczką czy eu? Wyszukuje Ci robota na jakimś serwerze z eu? Może dostałeś wersję global? Niech się może rezmus wypowie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...