Skocz do zawartości

Tidal tnie podczas odtwarzania


symforian

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma problemy na Mi9T z aplikacją Tidal? Po ostatnich aktualizacjach coś przerywa. Leci Muzyka i nagle na ułamek sekundy przerwa. Takie "pyk".Na Spotify tego nie ma ani na odtwarzaczu poweramp. W pierwszej chwili myślałem że gniazdo słuchawek luźne bo tak się to objawiało, ale inne serwisy muzyczne grają płynie. Usunąłem aplikacje , wyczyściłem dane pliki cashe. Nic nie dało. Co dziwne, słucham teraz Tidala przez USB audio player Pro, którą musiałem wykupić. Przez tą aplikacje nic nie przerywa Tidal, więc wina definitywnie po stronie aplikacji Tidal. Na starym telefonie LG G3 gra bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.10.2019 o 17:00, Twinskillers napisał:

Global

No ale masz Global EU a ja mam Global MI, może tutaj tkwi problem? Wyłaczyłem juz w opcjach programistycznych optymalizację miui, załozyłem kłudkę na aplikację Tidal aby cały czas była aktywana, wszelkie uprawnienia dałem łacznie z autostartem. Powyłaczałem oszczędzanie baterii. Nic nie dało, dalej tnie. Zauwazyłem ze na Spotify tez zaczęło ciąć. I nie ważne czy wifi czy LTE, tnie zawsze. Przekładam kartę SIM do starego LG G3 mini z 1gb RAM-u i tam wszystko  śmiga bez problemu. Już mi ręcę opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...