Skocz do zawartości

Słuchawka Xiaomi Headset - Basic, Youth - różnice


fake4r

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałem kupić prostą słuchaweczkę xiaomi headset aby móc wygodnie rozmawiać i jednocześnie obsługiwać komputer. Cudów nie wymagam więc padło na siajomi.

Tylko mam pytanie bo widzę w internecie jakby 2 wersje, ogólnie nazwy jakie się przewijają to Youth i Basic. Jedna wersja jest z dodatkowymi przyciskami z boku a druga bez. 
Rozumiem że funkcjonalność tej wersji bez dodatkowych przycisków jest ograniczona lub te funkcje są przeniesione do głównego przycisku. A czy coś jeszcze ? Czy wersje różnią się np. jakością rozmów, pojemnością baterii - czasem rozmów, czuwania itp. 

Nie wiem którą wybrać, ale chyba tą z przyciskami no nie?

Będę wdzięczny za nakreślenie różnic, najlepiej od kogoś kto używał obydwu wersji.
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu 2 sztuki aby porównać je ze sobą, chociażby specyfikacją z opakowania itp. Jedna tańsza i była na zdjęciach bez przycisków, druga droższa z przyciskami. Finalnie otrzymałem 2 takie same słuchawki. Dokładny model to LYEJ02LM. To oznacza chyba że występuje tylko jedna wersja tej słuchawki - z przyciskami. Więc tak to wygląda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fake4r napisał:

występuje tylko jedna wersja tej słuchawki - z przyciskami.

Bez przycisków były dwie wersje, chyba standart i youth. Ta z przyciskami głośności jest trochę grubsza, wyraźnie cięższa i chyba ma trochę większą baterię.

6 godzin temu, fake4r napisał:

 

 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...