Skocz do zawartości

Czytnik palca jest zabrudzony. Problem


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

received_534293107325918.thumb.png.045f668e0e5db0859bb6f2e4d02bf486.png

Od niedzieli mam problem ze skanerem palca w mi9. Zaczął wyświetlać komunikat jak na screenie. Jedyne co pomaga to restart urządzenia, żadne wycieranie, dodawanie odcisku palca na nowo, którego swoją drogą nie da się dodać bo w ustawieniach jest ten sam komunikat nie pomaga. Myślałem że to jedno razowy problem ale dziś pojawiło się znowu i ponownie pomógł tylko restart urządzenia. Soft EEA 10.3.20 bodajże 

Edytowane przez eNse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

Jakie szkło masz założone? 

Jeżeli nie masz to postaw jeszcze raz soft na czysto... I później ewentualnie będziemy się martwić... 

 

Wozinsky ale w bdb stanie.. Nigdy nie było problemów, telefon nigdy nie upadł nawet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.10.2019 o 15:14, alfabet napisał:

Czytnik nie jest rewelacyjny. Często trzeba go wybudzić, nie jest precyzyjny jak to jest w oneplus.

No nie wiem, u mnie działa zawsze i wszędzie, może z 3-4 razy w ciągu kilku miesięcy zawiódł...

Co do OnePlusa. To że jest "precyzyjny" to wcale nie jest zaleta. Czemu? Bo im szybszy tym mniej bezpieczny, posiada większy margines błędu. A potem jak w S10, okazuje się że każdy może odblokować ;) Tylko ciekawe że NIKT o tej aferze nie słyszał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...