Skocz do zawartości

Stratos 2 problemy z synchronizacją


Marcin.M

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Stratos 2 (A1619) i wczoraj pojawiły się problemy z synchronizacją. Aplikacja amazfit albo nie synchronizuje kroków, albo pokazuje mniej niż Stratos, to samo ze snem zegarek zmierzył 7 godzin snu a aplikacja pokazuje tylko 3 godziny.

 

Restarowałem, parowałem ponownie, tworzyłem nowe Konto. Już nie wiem co robić.

Do tej pory działał dobrze.

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh, od tego zacząłem, rozłączałem już 4 razy, co skutkowało przywracaniem ustawień fabrycznych w zegarku, a nie chcę więcej tracić danych.

Jestem w grupie Amazfit Global na FB i tam sporo ludzi ma ten sam problem, ale na iOS, na XDA kilka osób ma to samo co ja, więc chyba jeszcze będę czekał z nadzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trafiło najgorzej, bo mam same zera, dużo osób ma kłopoty z aktywnościami sportowymi, ale kroki i sen im liczy. Na xda znalazło się kilka osób z identycznym problemem co u mnie, ale nikt nie rozwiązał. Strasznie długo to trwa nawet jak na problemy z serwerami ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda u mnie wróciła do normy, ale pojawił się inny problem, nowsze apki nie aktualizują mi a-gps a co za tym idzie problem z fixem gps,  coś nakombinowali i sam już nie wiem co z tym dalej robić, pomału zaczynam mięć już dość zegarków amazfit, chociaż syn i zona na Pace nie maja problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie fascynujące, u mnie GPS i A-GPS elegancko, pogoda tak samo, ale reszta du*a..

Testowałem trick z XDA by rozłączyć parę w trybie samolotowym (by uniknąć kolejnego restartu fabrycznego) i dalej to samo, szczerze żeby apka N&F for Amazfit nie czytała wszystkiego czego oficjalna nie potrafi to bym go zwyczajnie zwrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...