Gumcajs

Mi 9 EEA syfowemiui powrót na global

Recommended Posts

Mam technicznie problem z oryginalnym romem, to że syf to jedno, a drugie że błędne tłumaczenia, mam zamiar prze instalować Roma na global, lecz pytanie jak to wygląda z tym zabezpieczeniem od xaiomi o którym przez pewien czas było głośno, bo nie chciał bym uceglowic sobie fona, a z tym romem nie da się żyć, jak ustawiam np. Uprawnienia aplikacji pod siebie, to łapie pętle potem restartu przy ponownym uruchomieniu, co skutkuje potem tym że trzeba z wipowac telefon, ale tak szukając po forach brak info co do tego więc, ogółem mam dość jak nie patrzeć po stokroć tego miui, ktoś coś wie o tym zabezpieczeniu ich na temat regionów?

Screenshot_2019-09-29-01-52-41-436_com.miui.home.pngScreenshot_2019-09-29-01-52-24-012_com.android.settings.thumb.png.822de00e84389e298ce019893241dfa1.png

Edited by Gumcajs

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Zabezpieczenie jest tylko przy zmianie wersji androida z nowszej na starszą, a zmieniając rom z EEA na Global tego nie robisz... po prsotu wgrywasz paczkę i tyle... EEA jest oficjalnym softem, żadnym syfmiui. Wszelkie paczki do downloadu masz tutaj: http://c.mi.com/global/miuidownload/index

Guest
This topic is now closed to further replies.