Skocz do zawartości

Nowa wersja firmware v.1.1.6.30


damiano78

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadal nie pokazuje kto dzwoni ?? Do tego nadawca nadal pokazuje się pod ikoną wiadomości... Trzeba wrócić znowu do 3.5.9 bez FW... 

Edit:/

Wróciłem do 3.5.9 i teraz jest dużo lepiej, menu i pogoda po polsku, widać kto dzwoni, nadawca wiadomości na górze powiadomienia,  czcionka wystarczająca, do tego stary wygląd MiFita z najnowszym  softem :)

Edytowane przez grzegorzkx4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czcionka jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem o co to bicie piany.
Niektórzy nie są już tak młodzi by czytać najmniejsze szlaczki. W ogóle żartem jest brak możliwości wyboru języka w zegarkach Xiaomi/Huami. No i brak uniwersalnych czcionek.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie da się wgrac pogrubionej czcionki? Ja na ios i z pogrubiona czcionka było świetnie. Teraz jadac na skuterze nie jestem w stanie luknac kto dzwoni bez odrywania reki z kierownicy :( u was tez czasami zegarek łapie laga i nie reaguje na dotyk? Musze odczekac i po chwili znowu działa. Ogolnie zegarek do plynnych nie należy ale bateria i czytelnosc w każdych warunkach rekompensuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś nowy skrypt sprzed czterech dni do rozpakowania i pakowania czcionek. Nie wiem czy naprawia Wasz problem nadpisywania nową małą. Musiał bym mieć nową wersję czcionek ze sklepu w formie pliku, aby nagłówek podejrzeć. Przepakowałem czcionkę Janusza i załączam poniżej. Może ktoś sprawdzić? Ja od pól roku nie aktualizowałem swojego BIPa.

 

W pliku APK niestety nie ma fontów do BIP. Są pobierane z serwera. Ten tu załączony ma stary nagłówek więc pewnie zostanie podmieniony.

163771921_Zrzutekranuz2019-10-0911-08-13.thumb.png.65f02f455aba8c0a9d90359dc6011feb.png

EDIT:

Nowy plik nie działa. Nie testowałem.

 

Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w załączniku, to jest połączenie polskich fontów, wyciągniętych z tych "od Janusza" i oryginalnych. Jak nie potrzebujesz chińskich/japońskich, to wgraj te "od Janusza", bo nie będziesz widział różnicy, a samo wgrywanie trwa koszmarnie długo. Oczywiście wszystko się mieści, o to się nie bój.

Mili_chaohu_moje.ft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2019 o 17:38, damiano78 napisał:

Kolego Pan Arek

Twoja czcionka nie działa.

Wyświetla się jedynie jakby deszcz pikseli.

Dziękuję za informację. Jak napisałeś że są te artefakty to się zastanawiam, czy dobra czcionkę przepakowałem. Wyciągnąłem jakieś czcionki z APK i z nimi eksperymentowałem. Może zostały mi jakieś śmieci.

Edit: Firmware korzysta z czcionki Latin która ma 9 zamiast 16 pikseli szerokości. Przez to stare czcionki mają błędny offset.

Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twojego pliku nie próbowałem wrzucać...

Pisałem o pliku od Pan Arek.

To nie ma znaczenia. Oba programy robią to samo tylko na innych systemach.

 

Kolego Pan Arek

Możesz wrzucić obie czcionki z rosyjski forum? Tym razem spakowane?

Wersja bez i z literą "w"

Może coś źle się podłączyło do załącznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damiano78 napisał:

Kolego Pan Arek

Możesz wrzucić obie czcionki z rosyjski forum? Tym razem spakowane?

Wersja bez i z literą "w"

Może coś źle się podłączyło do załącznika.

 

Wersja w to jest dla zmodyfikowanego firmware z białym tłem. Mógłbym wrzucić spakowane, ale nie ma sensu bo w innym wątku dostałem info, że fonty i tak są podmieniane. Przypuszczam, że nie o wersję chodzi, a konkretnie Polski język który pewnie zakodowany jest w nagłówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.10.2019 o 09:38, Pan Arek napisał:

Super, dzieki! Potwierdzam czcionka działa na firmware 1.1.6.32 i nie nadpisuje. Uff, w końcu widzę informacje na zegarku! :) Mozna ją też wrzucać przez Notify&Fitnes

Edytowane przez bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...