Skocz do zawartości

Nowa wersja firmware v.1.1.6.30


damiano78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przed chwilą dostałem nowy firmware v.1.1.6.30 i mamy język polski!

Na tym koniec entuzjazmu...

Tłumaczenie jest z czapy... Np. Twarz zegarka... Nacisk długiego przycisku...

 

Do tego nie można zmienić czcionki bo Mi Fit ciągle wrzuca oryginał która jest nieczytelna i wygląda paskudnie.

 

Czy ktoś mógłby dostosować czcionkę od Janusza do nowego firmware?

 

Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsuli jak nic, mam amazfit tools zainstalowane i zmienia mi po aktualizacji język zegarka na hiszpański , jak odinstaluje amazfit tools wraca polski. Amazfit Tools miałem zainstalowany aby pokazywał nazwę dzwoniącego, jak odinstaluje nie pokazuje, jest inne rozwiązanie?

Edytowane przez Adams12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsuli jak nic, mam amazfit tools zainstalowane i zmienia mi po aktualizacji język zegarka na hiszpański , jak odinstaluje amazfit tools wraca polski. Amazfit Tools miałem zainstalowany aby pokazywał nazwę dzwoniącego, jak odinstaluje nie pokazuje, jest inne rozwiązanie?
Wymuś w aplikacji amazfit tools język polski i zrestaruj telefon mi pomogło na 2 telefonach. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem aktualizację, zobaczę. Nie spodziewam się niczego dobrego, ale na starym zestawie (MiFit 4.07 bez aktualizacji FW i 1.1.5.04) od 2 dni przestała mi działać pogoda, w MiFit przestało działać ręczne wyszukiwanie lokalizacji dla pogody (z GPS niby pobiera lokalizację, ale zegarek pisze, że nie ma danych dla pogody), oraz zupełnie popsuła się rejestracja snu (chodzę spać o 11, a pokazuje, że o 2 w nocy, albo, że w nocy wstałem i nie spałem 2-3 godziny, wcześniej to działało w miarę dobrze).

Przeglądam oferty innych zegarków, szkoda mi już czasu i nerwów na #xiaomilepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One zwykle aktualizuje się kolejno. U mnie aktualizacja jak zwykle odpalila się bez pytania (używam teraz mi fit)

 

Edit:

Może to przypadek, ale w tym firmware z pogrubioną czcionką nie aktualizowały się dane A-GPS, w końcu zawiesił się dotyk. Uaktualnienie czcionek odblokowało zegarek. Wydaje się działać poprawnie, nawet bez restartu, ale znowu niewiele na nim widzę.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poradziłem sobie zmieniając wszystkie powiadomienia na wielkie litery (opcja w N&F). Od razu tekst jest czyteleniejszy.

Ale te tłumaczenia są naprawdę kijowe.
"Otrzymałeś to" w miejscu gdzie powinno być "OK", ale w angielskiej wersji chyba też było coś nie tak.

@UP używasz mi fit czy amazfit?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bembenek napisał:

firmware jest różny dla różnych języków czy regionów?

Tak jest różne dla różnych języków. Po zmianie języka z polskiego na angielski z najnowszym FW wgrywa wszystko od nowa, czyli FW, zasoby i czcionki. Angielskie czcionki są trochę większe i czytelniejsze od polskich (chyba wielkość pozostała taka jak poprzednie fabrycznie wgrane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten nowy "polski" font jest jeszcze mniejszy, niż oryginalny? Ten oryginalny już był nieczytelny, a tu czytam, że jest jeszcze gorzej?

I druga rzecz, jeśli FW są różne dla różnych języków, to jeśli przestawię język w telefonie na polski, to mi wgra ten najnowszy, "polski" FW, a jak zmienię na angielski, to z powrotem wgra najnowszy "niepolski", czyli teraz 1.1.5.56? Czy może już zostanie ten "polski", bo ma wyższy numer?

Nie ciągnie mnie do tego "polskiego", tylko wiem, że 1.1.5.56 będzie się zawieszał w czasie treningów, może w nowszym to poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...