Skocz do zawartości

Wyszła Wersja 50.0.0


GHOST13795

Rekomendowane odpowiedzi

To jakaś masakra z tą baterią! Późnym wieczorem naładowałem ją do pełna, rano wstaje i oczom nie wierzę - została połowa, mimo że po północy przechodzi na tryb nocny i wszystko ubija.

Jakoś trzeba przemęczyć się jeszcze miesiąc i poczekać na Miui 6. Może on coś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO masz ustawiony tryb nocny czy telefon przechodzi w deep sleep? Bo to jednak 2 rożne rzeczy. Nie rozumiem po co sie ciskasz? Nie uwazasz, że skoro tylko Ty masz problem to wina moze nie lezy po stronie romu tylko Twojej? Zrobiłeś coś zeby to sprawdzić, czy przyszedłeś tylko wylewać żale na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja się ciskam, tylko ty większość odpowiedzi przeznaczasz na poprawianie kogoś i krytykowanie.

Skoro taki z ciebie znawca, to napisz w kilku zdaniach co dalej czynić z problemem i nie umoralniaj więcej!

Jeśli piszę, że mam te same ustawienia od kilku miesięcy i przez kilka wersji (aż do v50 włącznie) to mogę porównać i uznać ostatnią wersję za najgorszą, jeśli chodzi o paliwożerność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem czy telefon wchodzi w deep sleep. Dlaczego nie sprawdzisz i nie odpowiesz poprostu tak lub nie? Jesli nie ustal jaka aplikacja powoduje fakt, że telefon nie wchodzi w deep sleep i problem zostanie rozwiązany. Jesli uważasz ze właczenie trybu nocnego da efekt to mylisz sie.

Edytowane przez karolas123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kolega Nowaczyk nie zmyśla i nie jest jedyny. Bateria u mnie na v. 50 wytrzymuje ok. pół dnia a nie użytkuje telefonu jakos aktywnie. Na wcześniejszych wersjach, przy podobnym użyciu telefonu, wieczorem było ok 80% baterii, teraz o 16:00 muszę ładować... Mikey'a usuwam zawsze po wgraniu romu, tak że nie ma go w procesach.

Pozdr.

N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze usuwam Mikey, więc to raczej nie to. Resztę mam ustawioną, jak wcześniej, więc wniosek jest jeden: Paliwożerność większa niż wcześniej.

I to nie jest użalanie, jak sądzą niektórzy, tylko fakt.

a oprócz jednej osoby która piszę o baterii jak tam wrażenia u innych ??

W zasadzie nie zauważyłem różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie jest gorzej niż v47 czy 45 z baterią , ale ja nie używam tela do grania.

Generalnie to mi najlepiej chodził na v43 , ale nie mogę zejść tak nisko.

 

Łyka wszystkie nowsze wersje - nie chce wrócić do starej.

Skopałem coś w tej co mam czy tak ma być ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...