Jump to content

MIUI 9.9.26

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

1 godzinę temu, Orjon napisał:

OTA na tej wersji nie działa bo odpytuje serwer OTA, który padł, zaktualizuj ręcznie.

Co do SafetyNeta: wygląda na to, że teraz oprócz fingerprinta sprawdzany jest też security patch. I wygląda na to, że to przez to nie przechodzi na Q.

Niestety nie potrafię tego robić:(

U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. 

Telefon Mi9 

Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo? 

U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. 
Telefon Mi9 
Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo? 
Na sterowaniu gestami tak jest.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

A ja wgrałem tego (chyba) rebiuild'a 9.9.26 i 0 GŁOSU W GŁOŚNICZKU DO ROZMÓW, muszę nacisnąć czerwoną słuchawkę zestawu głośnomówiącego by słyszeć rozmówcę. Nie to, że słyszę rozmówcę ale cicho, W OGÓLE GO W GŁOŚNICZKU GÓRNYM NIE SŁYSZĘ. Nie wiem czy to awaria głośniczka czy coś jest namieszane w sofcie. Po 7-mej robię Factory reset i wracam do normalnej wersji 9.9.26 a jak to nie pomoże (odpukać) to wracam do dyszki niestety :( Nie może tak być, że rozmówcę mam tylko na głośnomówiącym i wszyscy słyszą o czym rozmawiamy. 

7 godzin temu, kamilek98 napisał:

Potwierdzam.

45 minut temu, TheKaaC napisał:

Co odblokowanie telefonu jest "aktualizowanie funkcji Facebook"

Potwierdzam, to "aktualizowanie funkcji" pojawia się też po skorzystaniu z Google Chrome.

Edited by gasie

Nie wiem co się dzieje. Mnie na Mi 9 po wgraniu na czysto przez TWRP 9.9.26 wszystko działało normalnie, żadnych lagów, zawsze wgrywam Magisk, tylko ikony trochę za duże, ale to akurat nie przeszkadzało. Wgrałem 9.9.27 V2 i również ok, żadnych problemów, restartów, lagów itd. a tutaj w temacie widzę burza. Interesujące jest to, że innym wszystko działa a u innych wszystko się sypie..., gdzie jest haczyk.
Wipe wywala partycję persist a w tych nowych romach jej nie ma i przez to nie działają czujniki. Lipa na maxa, ale co zrobić...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Witam. Mam może trywialne pytanie, ale testowałem röżne warianty i nic mi nie wyszło. Od czego zależy uaktywnienie w powiadomieniach opcji zaznaczonej na czerwono. We wszystkich aplikacjach na moim Mi Mix 2 jest ona nieaktywna. Będę wdzięczny za informację.

IMG_20191003_071940.jpg

4 minuty temu, Cyrus napisał:

Witam. Mam może trywialne pytanie, ale testowałem röżne warianty i nic mi nie wyszło. Od czego zależy uaktywnienie w powiadomieniach opcji zaznaczonej na czerwono. We wszystkich aplikacjach na moim Mi Mix 2 jest ona nieaktywna. Będę wdzięczny za informację.

Jest globalny przełącznik na to. "Powiadomienia na ekranie blokady" - "Wyłącz wszelkie powiadomienia".

17 godzin temu, ZduneX25 napisał:

Finalnie działająca wersja dla mi9 siadła jakieś pół godziny temu, mi9tpro czeka na upload, a mi9t w budowie.

@ZduneX25 siadła już działająca mi9t na serwerze?

//

Bug jaki zauważyłem na MI 9T na wersji v1 to niewygasający ekran podczas aktywnego połączenia - telefon na statywie w aucie, rozmowa przez bluetooth, ekran po chwili zaczyna przygasać i nagle rozświetla się na full jak po dotknięciu i tak w kółko.

4 godziny temu, gasie napisał:

Jest globalny przełącznik na to. "Powiadomienia na ekranie blokady" - "Wyłącz wszelkie powiadomienia".

Dzięki za zainteresowanie. Wyłączenie powiadomień w moim przypadku niestety nie uaktywnia tych opcji. Nadal są zacienione

5 minut temu, Bartos napisał:

Mi9 i miui11, gdyby ktoś chciał zrobić wipe dalvik to powiem, że system nie wstanie. Właśnie przekonałem się na kolejnej ostatniej wersji. Wtedy format data i instalacja od nowa. 

No to coś nie tak, robiłem właśnie to pare razy przy migracji miedzy 26 a 27 i znowu 26. Za każdym razem system wstawał.

Ja robiłem, na działającym już systemie. Właśnie wczoraj instalowałem ostatnią wersję i dzisiaj z ciekawości zrobiłem wipe dalvik i cache i system nie wstał, restart do recovery. 

No i właśnie stawiam system od nowa. 

Próbowałem na każdej wersji Miui11 i na każdej tak samo. 

Nie robiłem wipe dalvik bezpośrednio po instalacji więc nie wiem czy by się uruchomił 

[mention=10009]marcinj6[/mention]
Motywy->Wczytaj motyw, wybierasz z plików czcionkę w formacie .mtz i klikasz "Ok". Czcionka powinna się znajdować w opcji z czcionkami x d
Wielkie dzięki:) ostatni raz czcionkę zmieniałem jakieś 2 lata temu w innym xiaomi i zapomniało mi się jak się to robi:)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Wytłumaczcie mi jak możecie dokładnie jak zainstalować persist.img???

Wchodzę w recovery-szukam persist.img.

I teraz pytanie czy mam wybrać partycję do zainstalowania obrazu-tj: boot,Dtbo,Recovery,Obraz Systemu,Obraz Vendor,Persist??

Czy po prostu przesunąć tylko suwakiem na dole nic nie zaznaczając??

31 minut temu, lubowitz napisał:

Wytłumaczcie mi jak możecie dokładnie jak zainstalować persist.img???

Wchodzę w recovery-szukam persist.img.

I teraz pytanie czy mam wybrać partycję do zainstalowania obrazu-tj: boot,Dtbo,Recovery,Obraz Systemu,Obraz Vendor,Persist??

Czy po prostu przesunąć tylko suwakiem na dole nic nie zaznaczając??

Po co tak właściwie chcesz to zrobić?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...