Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Czy gdzieś jeszcze znaleźć można rom z MIUI11 9.9.26 na Mi9 ? Wszędzie widzę zostały zaktualizowane linki do 9.9.27 a na nim płatności niestety przestały działać. Na 9.9.26 wprawdzie coś tam ikony były nie halo, ale ponieważ używam i tak inne niż domyślne, to mi nie przeszkadza, niechcąco skasowałem sobie ten rom po aktualizacji do 9.9.27, wydawało mi się, że płaciłem na nim normalnie telefonem. Zna ktoś miejsce skąd można ściągnąć wersję 9.9.26 na Mi9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy gdzieś jeszcze znaleźć można rom z MIUI11 9.9.26 na Mi9 ? Wszędzie widzę zostały zaktualizowane linki do 9.9.27 a na nim płatności niestety przestały działać. Na 9.9.26 wprawdzie coś tam ikony były nie halo, ale ponieważ używam i tak inne niż domyślne, to mi nie przeszkadza, niechcąco skasowałem sobie ten rom po aktualizacji do 9.9.27, wydawało mi się, że płaciłem na nim normalnie telefonem. Zna ktoś miejsce skąd można ściągnąć wersję 9.9.26 na Mi9 ?
Działają płatności na 9.9.27 zainstaluj sobie modul safety patch

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Muzyk said:

Działają płatności na 9.9.27 emoji106.png zainstaluj sobie modul safety patch

Ale to jest moduł magiska ? Bo ja nie mam roota, nie potrzebuję go właściwie a do tej pory płatności działały. No chyba, że Magisk odpala moduły bez roota, nie wiem jak jest teraz, bo już dawno przestałem go używać gdyż wszystko mi działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Razor65 napisał:

Po aktualizacji do Androida 10 na Mi 9T w aplikacji mobilnej banku Millennium nie działają płatności mobilne HCE dla kart VISA:

U mnie na v 27 działają apki do banków z magiskiem PKO, Nest, ING, BNP.  Revolut czy Gpay też działa. Płatności przez nfc też działają. Przestała działać apka np. mobywatel czy City Handlowy. Nie działa również przycisk SI, który nie włącza asystenta google. Ale mowiac ok google działa asystent :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Cyrus said:

Witam. Czy do aplikacji MiMail da się ustawić oddzielny dźwięk powiadomień dla przychodzących maili. Nie mogę nigdzie znaleźć takiego ustawienia. We wcześniejszych wersjach MIUI taka możliwość była. Z göry dziękuję za odpowiedź.

Tak, można, ale nie w ustawieniach dźwięków. Wybierz z menu ustawień "Aplikacje->zarządzanie aplikacjami" i tam odnajdziesz apkę "Mail", wchodzisz w ustawienia powiadomień i tam możesz zmienić dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja po upgrade softu do niniejszego na xiaomi note 5 pro (whyred)? Co popsute?
Zwyczajowo po wgraniu nowego softu robię wipe dalvik cache oraz cache a tutaj czytałem że po tym system miui 11 nie wstaje. A mam nadal miui10. To jak?
 
Ja zawsze robię wioe dalvic i zawsze wstaje

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zagrobelny napisał:

Jak wygląda sytuacja po upgrade softu do niniejszego na xiaomi note 5 pro (whyred)? Co popsute?

Zwyczajowo po wgraniu nowego softu robię wipe dalvik cache oraz cache a tutaj czytałem że po tym system miui 11 nie wstaje. A mam nadal miui10. To jak?

 

Nie patrz na to czy komuś wstaje czy nie - kwestia indywidualna, choć co może konflikt wyrzucić. Najlepiej sprawdzić samodzielnie i nie kierować się innymi. Ja nigdy nie czyszczę pamięci podręcznej (cache) i też wstaje zawsze. Także tego, raczej nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vipe dalvik i wipe cache to zawsze robiłem po upgrade softu na nowszy aby system szybciej działał, choć tutaj na któreś stronie koledzy mieli z tym problem. Mój system jest dość mocno skonfigurowany pode mnie, więc wiele rzeczy mam poblokowanych lub powycinanych w sensie blokady dostępu do powiadomień, internetu i brak automatyzacji itd. bo nie lubię jak smartfon muli lub w tle ciągle coś działa i utrzymuje łączność z siecią lub jakieś zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2019 o 20:10, Test napisał:

Tak, można, ale nie w ustawieniach dźwięków. Wybierz z menu ustawień "Aplikacje->zarządzanie aplikacjami" i tam odnajdziesz apkę "Mail", wchodzisz w ustawienia powiadomień i tam możesz zmienić dźwięki.

Serdeczne dzięki. Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś również ma problem z modułem YouTube Vanced Black na najnowszej wersji (9.9.27 v3) w Mi 9 ? 

Podczas gdy próbuję zminimalizować YT nie pojawia się on na pasku powiadomień a ponowne wejście do aplikacji skutkuje czarnym ekranem.

Dopiero po zablokowaniu ekranu pojawia się powiadomienie, można odtworzyć aplikację i wszystko działa prawidłowo. 

Wie ktoś jak to naprawić ?

Nie ukrywam że jest to co nieco irytujące gdy chcę zmienić odtwarzaną muzykę w tle i muszę za każdym razem blokować ekran aby wejść na nowo do aplikacji YouTube :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI jak to MIUI zawsze coś nie działa jak należy.. Pojawił się problem (a może nie) z powiadomieniami z aplikacji Pobieranie. W przypadku pobrania pliku wyskakuje powiadomienie, że pobieranie ukończone z nazwą pliku. I niby wszystko ok. Jak kliknę powiadomienie to otwiera plik, a jak było pobranych kilka to przenosi do aplikacji pobrane. Problem występuje natomiast w sytuacji wyłączenia powiadomienia przesunięciem na ekranie w prawo. Natychmiast pojawia się drugie powiadomienie tej samej treści. Na szczęście trzeciego powtórzenia już nie ma. Oczywiście można wyłączyć powiadomienia przy pobieraniu aby nie uprzykrzały używania telefonu, ale wolałbym je mieć. Co ciekawe, w przypadku wyłączenia powiadomienia i pobraniu kilku plików przy ponownym włączeniu powiadomień i pobraniu kolejnego pliku aplikacja radośnie informuje, że pomyślnie pobrano tyle a tyle plików, a nie jeden (ostatni). Testowałem różne warianty ustawień powiadomień, czyszczarnia danych aplikacji itp., ale bez pozytywnych skutków.

Przy okazji znalazłem brak tłumaczenia w ustawieniach centrum powiadomień:Screenshot_2019-10-08-15-56-42-843_com.android.settings.thumb.jpg.0e6c7a4fd1175e927a1ee5b8a0d2adc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie do ekipy MIUI Polska; czemu w fingerprincie Mi9 uzywany jest model Huawei ? Czyzby ten z europejskiej wersji Mi9 nie przechodzil safetynet ? Tak czy inaczej aktualnie platnosci i tak nie dzialaja na romie EU bez patcha z Magiska, a tylko Google pokazuje, ze mam Huawei zamiast Xiaomi, co wyglada nieco dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cyrus napisał:

Przy okazji znalazłem brak tłumaczenia w ustawieniach centrum powiadomień

Naprawię

34 minuty temu, Test napisał:

A ja mam jeszcze takie pytanie do ekipy MIUI Polska; czemu w fingerprincie Mi9 uzywany jest model Huawei ? Czyzby ten z europejskiej wersji Mi9 nie przechodzil safetynet ? Tak czy inaczej aktualnie platnosci i tak nie dzialaja na romie EU bez patcha z Magiska, a tylko Google pokazuje, ze mam Huawei zamiast Xiaomi, co wyglada nieco dziwnie...

Jak instalowales patcha z Magiska to tak jest... Ostatnio Google zaczelo kombinować i fingerprinty cepheusa i raphaela u nas nie chcą przejść. Działa fingerprint z Mi 8 i prawdopodobnie będziemy musieli go używać w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo szkoło wyleciało ale problem jest nadal także to nie to, tak wogule odnoszę wrażenie po przeczytaniu 450 postów że to tylko dyskusja nic nie jest korygowane w romie, fajnie że jeszcze koledzy doradzają i pomagają jakoś obejść problemy.....

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ta poprawiona wersja na moim Mi8 jest naprawdę bardzo dobra (korzystam ponad tydzień). Już dawno nie było tak stabilnego, płynnego i bezbłędnego romu jak właśnie ten. Bateria również jest stabilna i na pewno nie gorsza, aniżeli na MIUI 10. Ok, nie korzystam z żadnych rootow, Magiskow i tego typu programów, bo nie mam potrzeby. IKO i płatności działają bezbłędnie, Mapy i GPS również, system działa plynniutko (nawet dzięki temu już totalnie mi odeszła chęć wymiany Mi8 na Mi9). Jeszcze raz dziękuję ekipie za pracę!

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, daniel.wu napisał:

Muszę przyznać, że ta poprawiona wersja na moim Mi8 jest naprawdę bardzo dobra (korzystam ponad tydzień). Już dawno nie było tak stabilnego, płynnego i bezbłędnego romu jak właśnie ten. Bateria również jest stabilna i na pewno nie gorsza, aniżeli na MIUI 10. Ok, nie korzystam z żadnych rootow, Magiskow i tego typu programów, bo nie mam potrzeby. IKO i płatności działają bezbłędnie, Mapy i GPS również, system działa plynniutko (nawet dzięki temu już totalnie mi odeszła chęć wymiany Mi8 na Mi9). Jeszcze raz dziękuję ekipie za pracę!

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

A jutro jeszcze android 10 będzie. Oby tak dobrze jak jest zostało :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...