Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak

 

I jeszcze jedno bardzo istotne pytanie do Was.Posiadam wersję stabilną 10.2.16 i chcę zainstalować najnowsze MUI 11 przez TWRP.

Co wykonać przed i po instalacji,żeby to miało ręce i nogi i nic się nie wieszało ani nie wyłączało.

Bardzo proszę o dokładne napisanie mi co i jak muszę wyczyścić przez TWRP przed wgraniem jak i po wgraniu MUI 11.

Wielkie dzięki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno bardzo istotne pytanie do Was.Posiadam wersję stabilną 10.2.16 i chcę zainstalować najnowsze MUI 11 przez TWRP.
Co wykonać przed i po instalacji,żeby to miało ręce i nogi i nic się nie wieszało ani nie wyłączało.
Bardzo proszę o dokładne napisanie mi co i jak muszę wyczyścić przez TWRP przed wgraniem jak i po wgraniu MUI 11.
Wielkie dzięki :-D

Z wersji stabilnej na rozwojową można przejść bez wipe. Niemniej warto zrobić wipe dalvik, cache, data przed instalacją. Po instalacji nie musisz nic robić. Jak chcesz kompletnie na czysto no to możesz zrobić jak już koniecznie chcesz format data, ale wtedy znikną ci dane z pamięci wewnętrznej typu zdjęcia, pliki itd.
Dodam też, że poprzednia wersja 9.9.27 miała poziom zabezpieczeń L1 (teraz mam ją zainstalowaną), a wczorajsza poprawiona  9.9.27 ma L3

Jesteś pewien że masz L1? Podeślij screena. Safetynet rozumiem przechodzi?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orjon napisał:


Z wersji stabilnej na rozwojową można przejść bez wipe. Niemniej warto zrobić wipe dalvik, cache, data przed instalacją. Po instalacji nie musisz nic robić. Jak chcesz kompletnie na czysto no to możesz zrobić jak już koniecznie chcesz format data, ale wtedy znikną ci dane z pamięci wewnętrznej typu zdjęcia, pliki itd.

Jesteś pewien że masz L1? Podeślij screena. Safetynet rozumiem przechodzi?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Wielkie dzięki za poradę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych problemów od pierwszego MIUI 11 9.9.26, które wgrałem na czysto, jedynie ikony były trochę za duże. Na to wgrałem 9.9.27 V1, V2 i potem V3, bez żadnego wipe bo nawet nie ma takiej potrzeby, samo się czyści przy wgrywaniu. Żadnych problemów, wszystko śmiga .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomaga, to mit - nie wiem kto to rozpowszechnia
W mi 9 nie można robić pełnego wipe'a przed instalacją najnowszych romow. Persist odpowiada za czujniki, także po wipie nie będą działać. Ponad to, po wgraniu persist bankowo poziom zabezpieczeń spadnie do L3. f4cc128e42de0241e9b2a66f39d0f00e.jpg4811c7a3b00535d11815422e5dd8b9ba.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak się dzieje to jak później wrócić na poziom zabezpieczeń L1? pewnie ponowny flash romu nic nie da?
Chyba zostaje wgranie 9.8.1. Z tym, że wgranie 9.9.27 skutkuje poziomem L3. Trzeba czekać na aktualizacje. 9.9.26 ma jeszcze poziom L1.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jachu76 napisał:

Witam, działa Wam google pay z bankiem Santander ?

Działa jedna i druga apka na Minote3 bez wykonania tego powyżej nawet nie uruchamiałem magisk na v2.

Tak na marginesie na minote3 na miui 11 wszystko śmiga zero zawieszeń, zarówno w v1 jaki v2, gcam też

Jedyny problem ale to jeszcze na MIUI 10 jak i teraz mam z apką MCdonald po prostu najpierw twierdziła że nie jest ze sklepu play a była, teraz na 11 twierdzi że mam root chyba wykrywa magisk, ale zainstalowałem ją na drugim profilu i śmiga, apropo to na pewno pomoże tez na Gpay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po testach 9.9.26 stwierdzam ze na RN5P whyred to jeden z najlepszych Romów jakie ostatnio wyszły na ten model. Bateria i płynność działania zaskakują. Dodatkowo ktoś tutaj pisał że czcionka milan pro nie działa z językiem polskimi a to wcale nie prawda gdyż sam mam ją zainstalowaną i polskie znaki są.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2019 o 07:33, gasie napisał:

Jest globalny przełącznik na to. "Powiadomienia na ekranie blokady" - "Wyłącz wszelkie powiadomienia".

Witam ponownie. Jeszcze raz dzięki za info. Jak pisałem wcześniej przełącznik "Wyłącz wszelkie powiadomienia" w moim przypadku nie zadziałał. Dodatkowe opcje powiadomień  nadal były nieaktywne. Dodatkowo okazało się, że w "powiadomieniach na ekranie blokady" miałem tylko do wyboru dwie opcje wyświetlania powiadomień do wyboru: "Pokaż treść powiadomienia" i "Wyłącz wszelkie powiadomienia". Telefon nie miał aktywowanego "Hasła ekranu blokady". Po aktywowaniu którejkolwiek z opcji w "Hasłach ekranu blokady (wzór, pin etc.) w "powiadomieniach na ekranie blokady" pojawiła się trzecia opcja wyświetlania powiadomień do wyboru: "Pokazuj powiadomienia, ale ukrywaj teść". Aktywowały się też możliwości wyboru sposobu wyświetlania powiadomień na ekranie blokady w poszczególnych aplikacjach. Nie wiem czy takie powiązanie ustawień powiadomień na ekranie blokady z hasłami ekranu blokady było zamierzeniem twórców oprogramowania czy jest to błąd systemu.

Screenshot_2019-10-06-08-38-31-078_com.android.settings[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...