Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

taaa, z alternatywnego. Spojrzyj se na Download jeszcze raz powtarzam. Tam na R5 ROSSY jest zarówno główny jak i alternat - 9.9.26 !!!!!! Nie ma nigdzie 9.9.27 na mój tel. No więc skąd do licha bierze tą OTA?????? Nic nie kapuję. NIC. No i co mi w ogóle pobiera skoro TWRP NIC NIE INSTALUJE???!!!!

Pobrał mi i chce (ale nie może) zainstalować takie coś:

https://images90.fotosik.pl/258/694722e8d435998cmed.jpg

POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad1978 wyluzuj trochę! Przecież to pierwsza wersja miui 11 a Ty tu taką wojnę robisz że jakby się dało to byś kogoś zatłukł! Zaraz dostaniesz bana i nic już nie napiszesz i nikt Ci nie będzie mógł pomóc. Logiczne że są jakieś błędy niedoróbki w nowym romie. Trzeba było czekać na stable a nie denerwować się teraz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

U mnie jak zawsze problem z gestami (najpierw trzeba wejść do widoku ostatnich aplikacji), ale poza tym działa.
 
[mention=1895]simcold[/mention] Uroki Androida 10
Heh ja mam od jakiś kilkunastu wydań problemy z wieszającymi się gestami. Nie chce mi się robić full wipe i od nowa wszystko ustawiać.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, z alternatywnego. Spojrzyj se na Download jeszcze raz powtarzam. Tam na R5 ROSSY jest zarówno główny jak i alternat - 9.9.26 !!!!!! Nie ma nigdzie 9.9.27 na mój tel. No więc skąd do licha bierze tą OTA?????? Nic nie kapuję. NIC. No i co mi w ogóle pobiera skoro TWRP NIC NIE INSTALUJE???!!!!
Pobrał mi i chce (ale nie może) zainstalować takie coś:
https://images90.fotosik.pl/258/694722e8d435998cmed.jpg
POMOCY!!!!
Próbowałeś ręcznie z twrp? Sam wejście i dać Install?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale CO mam zainstalować, SIMCOLD? Przecież w dziale Pobierz jest dla ROSSY tylko 9.9.26 czyli ta najpierwsza MIUI 11, nie ten rebuild (chyba). No więc po co ma  to samo pobierać i instalować co już mam? 

A co do Twojego pomysłu to przecież zapyta tam CO ma zainstalować i skąd. Czy np. z karty SD czy z pendrive'a. Ale teraz spróbuję i jakby co to dam CI fotki zrobione tabletem (jak nie pójdzie). 

No i jak się spodziewałem nie udało się :( Po Twoim sposobie wszedł mi do tego ekranu (soreczka za jakość fotki):

https://images91.fotosik.pl/258/bf6042b049cd5df6med.jpg

Gdy daję na ten przycisk z prawej strony ,,Install image" to mi się zmienia na ,,Install zip", gdy znowu klikam to wraca do ,,Install image" i tak w kółko. NO wiec wycofałem się z TWRP, zrestartowałem system i wróciłem do głównego Pulpitu telefonu. 

MARCINJ6 - nie zachowuj się jak Modziak/Admin bo nim nie jesteś jak widzę. Oni nie mają do mnie żadnych wątów, pretensji więc się wg nich zachowuję tutaj odpowiednio i poprawnie. No więc mi nie imputuj czegoś czego nie robię. Ja tu po prostu szukam pomocy, nie chcę żadnej wojny rzpetywać. Nie jestem Frankiem Dolasem ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na sd /OTG rom w zipie i wsadź w telefon. Daj zainstaluj i wybierz. Instaluj. To jest problem z TWRP, szyfrowaniem. Albo rób full wipe I factory reset. Powinno "zdjąć" szyfrowanie. Jednak metoda z sd jest lepsza, bo czasem szyfruje ponownie. Mam tak samo na r5+.

Rebuild nie musi mieć nowego numerka, tak na prawdę nie ma nawet innego oznaczenia. Na serwer idą nowe pliki i tyle. 9.9.27 jest wydane tylko dla mi9

@Konrad1978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i V2 też ma problemy bo pełno mi9 właśnie po tym fixie lapie bootlopy. To wiem z grupy i właśnie będzie rebuild.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Nigdzie nie było napisane że będzie rebuild V2, imho wg tego co napisałem na afh jest do pobrania inny build niż instalowałem rano

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Konrad1978 napisał:

ADMIN ZDUNEX25 i SUPERMOD ORJON - powtarzam więc pytanie: wersja w dziale Download, wersja dla Redmi 5 ROSSY, 9.9.26 to jest ta najpierwsza MIUI 11 czy rebuild już 9.9.26? I nie mówcie mi nic o OTA bo OTA właśnie nie może mi się zainstalować :(

ROM najpierw pojawia się w dziale Pobierz, potem dochodzi OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, Admin ZDUNEX25, to co jest w Pobierz to już rebuild DLA REDMI 5 ROSSY, tak? Mogę spokojnie instalować przez TWRP oczywiście z Factory resetem i Dalvikiem i NIE BĘDZIE TO NAJPIERWSZA WERSJA TYLKO JUŻ TA POPRAWIONA???

Proszę o jasną odpowiedź, tak lub nie, bo nie chce co oczywiste sobie w telefonie namieszać. 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOŚĆ. Linki macie w Pobierz MIUI 11 na stronie. Jak nie ma OTA albo nie działa to pobierajcie stamtąd.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
kolejne pytania o linki karane będą warnem.

dla Redmi 5/5A/MiNote2/MiMix będzie jeszcze nowa wersja - poprawka braku face unlock. Takie info żeby uniknąć kolejnych zaśmiecających wątek pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa wersja to porażka - tak jak pierwsza działała idealnie, bez zająknięcia, tak tutaj nie działa Wi-Fi, telefon się sam co chwila restartuje bez żadnego widocznego błędu, a nawet znikło podpowiadanie wyrazów w Gboard. Miazga :D

Wracam na pierwsze wydanie i się zobaczy jak sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa wersja to porażka - tak jak pierwsza działała idealnie, bez zająknięcia, tak tutaj nie działa Wi-Fi, telefon się sam co chwila restartuje bez żadnego widocznego błędu, a nawet znikło podpowiadanie wyrazów w Gboard. Miazga
Wracam na pierwsze wydanie i się zobaczy jak sytuacja.
Ja od rana siedzę na 27 i działa idealnie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marcinj6 napisał:

Antyhaker ja korzystam z nowej wersji i nie mam żadnych problemów jak na razie. No oprócz tych zawieszających się czasem gestów.ale to akurat miałem już dużo dużo wcześniej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Nie ma spiny. Poczeka się tydzień - ja dla odmiany na pierwszej nie mam żadnych problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...