Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj dopiero zainstalowałem i było tragicznie ... lagi niesamowite. Po przeczytaniu komentarzy i zainstalownaiu Magisk'a tel odżył i zapiernicza lepiej jak wcześniej. Ikony może trochę wielgaśne ale kwestia oswojenia się. Na chwilę obecną pozostaje protestować. Dobra robota Panowie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał mój post z wczoraj to byś wiedział, że to rebuild naprawiający trochę problemów. Zresztą changelog w updaterze jest dla V2...
Więcej pytań na ten temat nie przyjmuję, bo zaśmieca to wątek.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał mój post z wczoraj to byś wiedział, że to rebuild naprawiający trochę problemów. Zresztą changelog w updaterze jest dla V2...
Więcej pytań na ten temat nie przyjmuję, bo zaśmieca to wątek.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


To ja tylko z jednym pytaniem jak poznać którego builda mam? Co prawda żaden z problemów mnie nie dotyczy ale Roma ściągałem przed 7 rano

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

[mention=29619]Orjon[/mention] zatem, rozumieć należy że 9.9.27 który mam w Aktualizacjach jest "bezpieczny" do wygrania?
(Mi9)

Tak. Ten wątek już zaczyna męczyć. 70% to spam.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten rebuild się pobiera do końca, potem pyta oczywiście czy chcę przejść do instalacji, ze telefon przejdzie teraz w Recovery, klikam ,,Tak", uruchamia mi się TWRP ale NIC NIE INSTALUJE :( Jest ten ekran główny z dolnym paskiem ,,Swipe to allow modyfications". No więc przesuwam palcem na nim, potem daję żeby zrestartował system bo nie mam co innego tam zrobić. No i oczywiście wraca mi do głównego Pulpitu telefonu. 

W związku z tym mam pytania:

  1.  Jak zainstalować ten rebuild?
  2.  Czy wersja 9.9.26 umieszczona na tym portalu, w dziale Download to jest ta pierwsza czy już ten rebulid? 
  3.  Jak mi TWRP nie instaluje to, do licha (soreczka), CO MI POBIERA gdy klikam na ,,Pobierz"?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten rebuild się pobiera do końca, potem pyta oczywiście czy chcę przejść do instalacji, ze telefon przejdzie teraz w Recovery, klikam ,,Tak", uruchamia mi się TWRP ale NIC NIE INSTALUJE Jest ten ekran główny z dolnym paskiem ,,Swipe to allow modyfications". No więc przesuwam palcem na nim, potem daję żeby zrestartował system bo nie mam co innego tam zrobić. No i oczywiście wraca mi do głównego Pulpitu telefonu. 
W związku z tym mam pytania:
  1.  Jak zainstalować ten rebuild?
  2.  Czy wersja 9.9.26 umieszczona na tym portalu, w dziale Download to jest ta pierwsza czy już ten rebulid? 
Zainstaluj ręcznie z twrp. 26 to pierwsza wersja 27 to rebuild

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMCOLD - dobra rada tyle, ze jak dla mnie niewykonalna niestety :( Looknij se do działu Download: tam jest dla Redmi 5 ROSSY tylko 9.9.26, nie ma 9.9.27 chociaż mi się jako OTA pojawiła bezpośrednio na telefonie. I do licha (soreczka), CO MI POBIERA gdy klikam na ,,Pobierz"?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj ręcznie z twrp. 26 to pierwsza wersja 27 to rebuild

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Zależy na jaki model, wystarczy zwrócić uwagę o której h było wgrane na serw. Z dzisiaj to już poprawiony mój 26. Mi 9 i mi 8 ma 27

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMCOLD - dobra rada tyle, ze jak dla mnie niewykonalna niestety Looknij se do działu Download: tam jest dla Redmi 5 ROSSY tylko 9.9.26, nie ma 9.9.27 chociaż mi się jako OTA pojawiła bezpośrednio na telefonie. I do licha (soreczka), CO MI POBIERA gdy klikam na ,,Pobierz"?!
27 jest wstrzymane bo idzie rebuild!!!!!!!!

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Zależy na jaki model, wystarczy zwrócić uwagę o której h było wgrane na serw. Z dzisiaj to już poprawiony mój 26. Mi 9 i mi 8 ma 27 
Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Gdzie masz dla MI9? Ten z filehost to wersja z Bugiem . Nie ma rebuildu jeszcze

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...