Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejna aktualizacja MIUI ze względu na święto w Chinach pojawi się 11 października (9.10.10).

Na lagi póki co polecam wgrać Magiska, po jego wgraniu problem przynajmniej na razie znika.

[update 16:20] Wpadliśmy na trop problemu z lagami, jesteśmy na drodze do pomyślnego jego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Orjon napisał:

Kolejna aktualizacja MIUI ze względu na święto w Chinach pojawi się 11 października (9.10.10).

Na lagi póki co polecam wgrać Magiska, po jego wgraniu problem przynajmniej na razie znika.

[update 16:20] Wpadliśmy na trop problemu z lagami, jesteśmy na drodze do pomyślnego jego rozwiązania.

A macie trop odnośnie mojego problemu, wywala się system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nadzieja na wyeliminowanie lagów, ja wyłączyłem gesty pełnoekranowe i klatkowanie animacji ustąpiło.
Adaway chyba potrzebuje roota, a przez to będzie problem z logowaniem odciskiem palca do aplikacji banku
Yyyyy i tak masz odblokowany BL więc.....
Logowanie do milenium działa

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróćiłem z powrotem  do 10 na moim Mi 9.

Niestety całkowicie czysta instalacja systemu nie naprawiła nie obracającego się ekranu,kompasu oraz czujnika zbliżeniowego default_unsure.png

U mnie na Mi 9 obracanie ekranu, kompas i czujnik zbliżeniowy działa bez problemu.

Natomiast na Redmi Note 7 nie działa aparat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości: ktoś robił taki myk: mając oryginalną od Xiaomi wersję MIUI 10 Stable (V10.3.2.0.ODAMIXM) zupdate'ować do MIUI 11 używając TWRP-ka? Znaczy wszystko robić tak jak trzeba ale BEZ FACTORY RESET'A I KASOWANIA DALVIKA ITP? Po prostu samo wgranie ROMU (pliku *.zip) i od razu restart systemu. Jeśli ny się tak dało to moim zdaniem powinniśmy mieć wszystko działające bo na Stable'u od Xiaomi działa wszystko ale ,mieć MIUI 11 od MIUI  Polska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości: ktoś robił taki myk: mając oryginalną od Xiaomi wersję MIUI 10 Stable (V10.3.2.0.ODAMIXM) zupdate'ować do MIUI 11 używając TWRP-ka? Znaczy wszystko robić tak jak trzeba ale BEZ FACTORY RESET'A I KASOWANIA DALVIKA ITP? Po prostu samo wgranie ROMU (pliku *.zip) i od razu restart systemu. Jeśli ny się tak dało to moim zdaniem powinniśmy mieć wszystko działające bo na Stable'u od Xiaomi działa wszystko ale ,mieć MIUI 11 od MIUI  Polska  
Rozumiem, że to jest żart tak? Bo trochę nie śmieszny.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żart tylko próba, na razie sam pomysł,  bo sam się boję zrobić stad pytam, by na 11-tce wszystko działało. Pytam zupełnie serio i poważnie.,
Nie to nie będzie działać. Nie jeden już zapomniał o format data i były problemy z softem.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię, LUKKOP91. Przecież przy aktualizacji OTA z 10 na 11 (gdyby raczyła działać) to nie ma żadnego ,,format fata" ani ,,factory reset'a''. Po prostu wgrywa soft i się od razu restartuje. No więc myślałem, że skoro OTA nie działa to zrobić to samo TYLKO NA TWRP-KU i pójdzie tez bez żadnego ,,format data" itp.[. 

Wiem jak wygląda aktualizacja OTA bo robiłem ją z MIUI 9 na MIUI 10 tyle, że na oficjalnym ROMie od Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię, LUKKOP91. Przecież przy aktualizacji OTA z 10 na 11 (gdyby raczyła działać) to nie ma żadnego ,,format fata" ani ,,factory reset'a''. Po prostu wgrywa soft i się od razu restartuje. No więc myślałem, że skoro OTA nie działa to zrobić to samo TYLKO NA TWRP-KU i pójdzie tez bez żadnego ,,format data" itp.[. 
Ja robiłem update na MI9 z xiaomi.eu 9.8.1 odrazu na 9.9.26 bez żadnych wipe I wszystko działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja SIMCOLD, chcę  wprowadzić pewną modyfikacje, pewien myk. Jak już mówiłem, chcę zainstalować WERSJĘ OFICJALNĄ, STABLE od Xiaomi MIUI 10. Mając ją na telefonie chciałbym uruchomić TWRP i przy jego pomocy zainstalować ROM (*.zip) MIUI 11 stąd, od MIUI Polska - jednak BEZ FACTORY RESET, BEZ FORMAT DATA, BEZ DELETE DALVIK. Po prostu gdy wgra mi MIUI 11 z zip'a to od razu zrobić restart systemu. Rozumiesz? Chcę tak zrobić bo na Stable od Xiaomi wszystko działa stąd myślę, żeby działający ROM po prostu zuprade'ować do MIUI 11 od MIUI Polska by zachować wszystko działające a mieć MIUI 11. KPW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja SIMCOLD, chcę  wprowadzić pewną modyfikacje, pewien myk. Jak już mówiłem, chcę zainstalować WERSJĘ OFICJALNĄ, STABLE od Xiaomi MIUI 10. Mając ją na telefonie chciałbym uruchomić TWRP i przy jego pomocy zainstalować ROM (*.zip) MIUI 11 stąd, od MIUI Polska - jednak BEZ FACTORY RESET, BEZ FORMAT DATA, BEZ DELETE DALVIK. Po prostu gdy wgra mi MIUI 11 z zip'a to od razu zrobić restart systemu. Rozumiesz? Chcę tak zrobić bo na Stable od Xiaomi wszystko działa stąd myślę, żeby działający ROM po prostu zuprade'ować do MIUI 11 od MIUI Polska by zachować wszystko działające a mieć MIUI 11. KPW?
Ale tak się nie da. Stable to co innego niż China. Nie pojdzie. Format data potrzebny chyba w takim wypadku

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja SIMCOLD, chcę  wprowadzić pewną modyfikacje, pewien myk. Jak już mówiłem, chcę zainstalować WERSJĘ OFICJALNĄ, STABLE od Xiaomi MIUI 10. Mając ją na telefonie chciałbym uruchomić TWRP i przy jego pomocy zainstalować ROM (*.zip) MIUI 11 stąd, od MIUI Polska - jednak BEZ FACTORY RESET, BEZ FORMAT DATA, BEZ DELETE DALVIK. Po prostu gdy wgra mi MIUI 11 z zip'a to od razu zrobić restart systemu. Rozumiesz? Chcę tak zrobić bo na Stable od Xiaomi wszystko działa stąd myślę, żeby działający ROM po prostu zuprade'ować do MIUI 11 od MIUI Polska by zachować wszystko działające a mieć MIUI 11. KPW?
Ale nikt Ci nie zabroni spróbować. My Ci mówimy, że to posypie soft.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Właśnie o to mi chodziło, o Wasze zdanie czy to się uda czy nie. Stąd najpierw tu spytałem :) Bo np. brakuje mi na 11-tce odciska palucha a na Stable od Xiaomi działał. Dlatego myślałem, ze uda się wgrać soft z działającym paluchem i zaktualizować do 11-tki. :) Jak nie to to szkoda :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Właśnie o to mi chodziło, o Wasze zdanie czy to się uda czy nie. Stąd najpierw tu spytałem Bo np. brakuje mi na 11-tce odciska palucha a na Stable od Xiaomi działał. Dlatego myślałem, ze uda się wgrać soft z działającym paluchem i zaktualizować do 11-tki. Jak nie to to szkoda  
Jakie masz urządzenie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...