Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Redmi Note 7. Wrzuciłem rom do pamięci zewnętrznej i standardowo przez aktualizacje zainstaluj z pliku zip. Przeszedł do TWRP i koniec. W TWRP nie widać partycji wewnętrzej. Nie chce się też uruchomić stoi na logo, ewentualnie mogę wejść do TWRP. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[mention=29619]Orjon[/mention] nie wiem jak inaczej wygenerować loga.
Aplikacja "zawsze włączany ciągle przestaje działać"

Spróbuj wyczyścić dane apki bo nie mam sygnałów odnośnie podobnego problemu, a Mi 9 mamy.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko informacyjnie.

Whyred : bezposrednio na poprzednią betę - czyszczenie dalvik/cache/system - wgranie romu + następnie magiska.

Wystartowało bez najmniejszych problemów. Pierwsze testy na szybko wskazują na to  że wszystko działa ok. 

Niestety, nadal nie ma sygnatury czasu na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 9T, w trybie AOD nie zmienia pozycji lub zmienia, ale w innym interwale czasu. Problem jest też, że nie można ustawić APN, gdy ustawie do MMS i internetu trym mvno na spn to nie działa i taki komunikat. Na poprzedniej wersji było ok. Sieć Premium Mobile. 07d92f17a3a327b37eb8cda8eb9142a6.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zenderable napisał:

Teoretycznie dopóki Google czegoś nie zmieni to wg. tego tutoriala powinno wystarczyć zrobienie raz. U mnie nawet nie jest potrzebny Magisk i sam chmod 440 tej bazy danych wystarcza. 

Dzięki za info, a jak jest z tym przejściem ze stable na rozwojową,z tego co pamiętam to przy przejściu na nowsze wersje wystarczy wyczyścić dalvik  i cache,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma działać opcja, "Gdy ekran jest wyłączony i przyjdzie powiadomienie" to tylko raz ma mrugnąć czy bez cały czas aż do odczytania powiadomienia? U mnie tylko raz mrugnie i tyle.
Dokładnie tak działa i u mnie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, r0bertt napisał:

Nie działa mikrofon na trybie głośnomówiący na mi9 - może ktoś potwierdzić?

U mnie działa, a robiłem dirty flasha z 9.8.1. Ogólnie to petarda, wszystko działa zauważalnie szybciej i płynniej. OK, Google działa na wyłączonym ekranie. Magisk też śmiga bez problemów. Robota pierwsza klasa Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi Mix 2 po aktualizacji ma  przypadłość w postaci zatrzymania aplikacji Internet przy pröbie zmiany ustawień powiadomień konkretnie w tej aplikacji. Zmiana ustawień powiadomień dla aplikacji internet z ogólnego  poziomu Ustawienia/Powiadomienia jest możliwa. Niestety powiadomienia nie działają. Nadal mam powtarające się dwa razy powiadomienia z aplikacji Pobieranie po zakończeniu pobierania. Aplikacja informuje o zakończeniu pobierania, zwijam powiadomienie i wyskakuje kolejne o takiej samej treści. Reszta jak narazie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...