Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest wogóle opcja żeby z karty SD zrobić podstawową kartę wykrywaną w urządzeniu jako "sdcard 0" zamiast "sdcard 1"? Bo ten "SDFIx" nie robi swojej roboty, bo część danych dalej ląduje na tej małej partycji która po repartcie ma 67mb! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak:

1. full wipe (wszystko oprócz Android Secure i sdcard)

2. zainstalowałem miui

3. od razu bez żadnych rebootów SDswap znaleziony gdzieś tutaj w temacie

4. jest tak jak być powinno, mała partycja ma tylko jakieś smieci rzędu 0,1mb, a karta robi za główną pamięć

 

5. Czy komuś zdarzyło się tak, że ładowanie baterii zostało przerwane od razu po osiągnięciu 100%? Led przestał sie świecić i rozłączyło z USB w kompie, bo nie wiem czy to wina romu czy to tylko sprzęt niedomaga.

6. Opcja włączenia roamingu danych również nie działa, transmisja danych zaczyna dopiero działać gdy znajdziemy się we własnej sieci (w miui v5 działało dobrze).

Edytowane przez 4r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nasz dziadek nie doczeka MIUI V7. :<

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem w czym problem. V6 działa u mnie spoko. I tak powinniśmy się cieszyć że ją dostaliśmy. Pewnie za jakiś czas będe musiał się z RR przesiąść na coś innego bo niestety 1 GB RAM i mało miejsca na aplikacje jest już irytujące :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zrobiłem tak:

1. full wipe (wszystko oprócz Android Secure i sdcard)

2. zainstalowałem miui

3. od razu bez żadnych rebootów SDswap znaleziony gdzieś tutaj w temacie

4. jest tak jak być powinno, mała partycja ma tylko jakieś smieci rzędu 0,1mb, a karta robi za główną pamięć

 

5. Czy komuś zdarzyło się tak, że ładowanie baterii zostało przerwane od razu po osiągnięciu 100%? Led przestał sie świecić i rozłączyło z USB w kompie, bo nie wiem czy to wina romu czy to tylko sprzęt niedomaga.

6. Opcja włączenia roamingu danych również nie działa, transmisja danych zaczyna dopiero działać gdy znajdziemy się we własnej sieci (w miui v5 działało dobrze).

Zrobiłem tak jak tu napisane w pkt 1-4, i wszystko na prawde super, czyli wszystkie programy idą na kartę sd, ale zdjęcia dalej wędrują do pamięci telefonu - da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Więc tak, częściowo poradziłem sobie, mówię częściowo, bo pewnie za chwilę będzie to samo, najbardziej chodziło o pamięć wewnętrzną bo ta miała wolnych kilka mb, wywaliliśmy kilka programów, do tego jeden program  zajmował  300 mb, po usunięciu i ponownym zainstalowaniu zajmuje  30 ?? 

Czyszczenie w panelu sterowania nic nie dawało.

To jest córki telefon i nie mam wpływu na ilość aplikacji ,choć na obecną  chwile jest dobrze.

Screen1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e1a5852496af382e3fdc92b4a1a9d2a5.jpg

Ja wygrywa patcha na świeży system i mam tak i wszystko śmiga.Ale hak zainstaluje aktualizację + patch to jest źle i zaczyna mylić.więc instaluje tylko raz na świeży system i nie wgrywam co tydzień aktualizacji,a jak już dla na jakąś zdecyduje to Full wipe+ wybrany system+ patch.. Pakiety swoich aplikacji i działa wszystko tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...