Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 5.5.1 na swoim redmi i niestety zauważyłem jeden nowy poważny błąd. Telefon samoczynnie się wyłącza. Zdarzyło się to już 3 razy. Co prawda zawsze w kieszeni spodni ale nigdy wcześniej nie miałem takiego objawu. Czy macie może jakieś sugestie? Gdzie szukać przyczyny? Jakieś logi do przejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy? Nie jest obsługiwana przez apki i jestem w 95% pewien, że nigdy nie będzie. Możesz jedynie zrobić SD swap i to wszystko. Po tym zabiegu wszystko pięknie śmiga :D


Mam już 5.5.1 na swoim redmi i niestety zauważyłem jeden nowy poważny błąd. Telefon samoczynnie się wyłącza. Zdarzyło się to już 3 razy. Co prawda zawsze w kieszeni spodni ale nigdy wcześniej nie miałem takiego objawu. Czy macie może jakieś sugestie? Gdzie szukać przyczyny? Jakieś logi do przejrzenia?

To jest znane już od bardzo bardzo dawna, na szczęście teraz przynajmniej nie wyrzuca błędu procesu media. Nie da się z tym nic zrobić, występuje losowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy? Nie jest obsługiwana przez apki i jestem w 95% pewien, że nigdy nie będzie. Możesz jedynie zrobić SD swap i to wszystko. Po tym zabiegu wszystko pięknie śmiga :D

 

Po tym SD swap, albo zapisuje mi zdjęcia na karcie sd, ale wtedy nie mam dostępu do np zainstalowanych map (turystycznych w KaMap i nawigacyjnych w Sygic) i znikają mi dwie gry, albo mam dostęp do map i gier, ale za to zdjęcia i filmy lądują w pamięci telefonu ... eh. Wydaję mi się, że tez zmiany "robią się same" przy restarcie telefonu.   :-|

Edytowane przez herrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD swap musisz zrobić od razu po full wipe, przed włączeniem systemu. Inaczej część danych aplikacji "znika", bo skąd mają wiedzieć, że coś co było na wewnętrznej jest zeswapowane na SD?

Co do zdjęć na SD to wina devów Xiaomi, to zapewne poprawią to. Kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...