Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szereg pytań i z racji, że nie chciałbym niczego spieprzyć to napiszę:
1. Widzę, że pojawiło się recovery do flashowania tego ROMu, więc z niego skorzystam. Rozumiem, że na najnowszym TWRP nie działa?

2. Wcześniej pojawiła się sugestia, że najlepiej flashować na czysto. Ok, zrobię wipe. Jaki dokładnie: wipe data itd? Czy przywracać potem kopię, którą zrobię w "Kopii i przywracanie danych" MIUI? Jakie dokładnie elementy przywrócić bo czytałem wcześniej, że nie przywracać ustawień systemowych. Zgadza się?

3. Jak z działaniem ROMu bo z tego co pisałeś Numb, to tego dokładnie ROMu nie testowałeś?

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi, bo telefon jest dość ważny dla mnie w codziennym życiu (jakkolwiek to brzmi. :D) i wolałbym nie mieć z nim problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, na najnowszym TWRP wyrzuca błąd. Recovery to zwykły stock z V5, wraz ze sflashowaniem 6 dostajesz nowe.

2. Możesz przywracać, choć oddzielnie systemowe i konta, a oddzielnie aplikacje (po jednej) bo potrafią się zacinać.

3. Ten testowałem 1 dzień (jest wczorajszy), działa ok w przeciwieństwie do upublicznionego dzisiejszego, w którym nie działa mikrofon podczas rozmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam synchronizacja listy połączeń i wiadomości z chmurą xiaomi?

 

Po przesiadce z V5 na V6 nie zaimportowało mi tych dwóch rzeczy mimo, że przez www widzę że na koncie xiaomi są.

 

EDIT: ROM MIUI Polska

Edytowane przez klimu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ROM to i tak wczesna beta, większość testerów była zdziwiona, że zostanie wydany już teraz, skoro zgodnie twierdziliśmy i daliśmy komunikat "górze", że jest za wcześnie. Widocznie były duże naciski i wyszedł ROM do publiki, który dostał poważnego buga gratis w stosunku do zamkniętej bety.

Najbardziej zaskakuje mnie to jak Acid to robi, że w stosunku do stocka zarządzanie RAM jest o wiele lepsze i ilość wolnego jest większa, mimo że mamy usługi Google play, które biorą go niemiłosiernie... Po prostu geniusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...