Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba popularny problem i swego czasu miałem go kilka lat temu na Samsungu Galaxy S. Świeżo wgrany system? Jeśli tak to najlepiej postawić wszystko ponownie.

 

 

Jeszcze nie wielkanoc, prędzej majówka.

 

 

No, to w Wielkanoc wgram sobie v5 od nowa, bo trochę muli, a może do majówki pojawi się już Redmi Note 1S i temat v6 odpadnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam uprawnień, ogólnie te oficjalne forum to jakaś chińska spierdolina, banda popleczników klepiąca się po plecach byleby mieć dostęp do czegokolwiek.

Chcesz jakąś apke to odpisz postem, coś podejżeć to samo.

Edytowane przez szwagru11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako tester Redmi 1 mam. Dzisiejszy changelog: http://en.miui.com/thread-98480-1-1.html(RP 89).

To jest changelog nie urządzeń, tylko ogólnie całego MIUI, a więc każdy go ma, tylko w piątek, zsumowany od wtorku do środy. Dla konkretnych urządzeń nie ma, więc sami musimy odnajdować co zostało sfiksowane itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasaMasen myślę, że chodzi o te błędy, które wymienił Numb tydzień temu. W sumie może Xiaomi uda się je naprawić w piątkowym ROMie... Albo doszły jakieś nowe poważne bugi. :P

 

Niestety, przez KK są problemy z zapisem na SD itp., ja muszę korzystać z SD swapa, dzięki czemu dla systemu mój SD to pamięć wewnętrzna. To jest największy problem. Poza tym i brakiem kontaktów w call logu, ROM mógłby być wydany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...