Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest język angielski, próbowałem dodać polski jBartem ale niestety poległem :) Ale nawet podstawowa znajomość języka angielskiego wystarczy do poruszania się bezproblemowego po ROM'ie, ale tak jak jeden z Kolegów wyżej pisał nie polecam instalacji osobom niedoświadczonym w odceglaniu telefonu :) . W poniedziałek też powinienem mieć MiBand także zobaczę jak się sprawuje z obecną wersją systemu i zdam sprawozdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mialem ta watpliwa przyjemnosc a nic tak nie uczy jak wlasne doswiadczenia;-)

a testujacy, jaka jest zasadnicza roznica pomiedzy v5 a v6 dla naszego konkretnego modelu?? bo wiadome ze nie wszystkie funkcje v6 beda u nas aktywne bo sa przewidziane i pisane pod v6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies tam czytalem o ile sie nie myle, ze jest roznica w niektorych tematach pomiedzy mi3 a mi4 w funkcjonowaniu, wydawalo mi sie ze o redmi 1 tez bylo cos tam napisane o pewnych ograniczeniach, pewno wynikajacych z roznic stricte sprzetowych, no ale moze tylko mi sie wydawalo,

jesli 'nasza' wersja ma byc za 2-3 tygodnie chyba nie ma sie z czym palic i lepiej poczekac na nia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli 'nasza' wersja ma byc za 2-3 tygodnie chyba nie ma sie z czym palic i lepiej poczekac na nia

Nie byłbym tak optymistycznie nastawiony. Pojawiła się informacja w dziale Redmi Note, że publiczny ROM MIUI6 pojawi się na ten telefon dopiero pod koniec kwietnia, a ROM na naszego Redmi jest portowany z Redmi Note, więc my pewnie dostaniemy dopiero w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nowa wersja ładnie dnia i nie rebootuje co chwilę.a mam pytanie czemu są 2 wątki na tamtym forum takie same nazwy tematu z romem np typa binbinshe i Silverfox-TD. Czemu akurat te tematy są na kolorowo i czym różnią się te wersja tych chinoli. Jest tam jakiś changelog bo nie mogłem znaleźć :) a ogólnie piękna robota miui 6.warto korzystać ponieważ nie wyobrażam sobie piękniej zrobionego systemu i konkurencją że wszystkim jest daleko w tyle.wielki plus dla tych panów od miui. Ciekawe co to będzie gdy na xiaomi będzie produkt Microsoftu Windows 10 i w jaki sposób zinterpretuja go na swoje urządzenie i mam nadzieję że nie zrezygnują z androidowego miui ;) aż strach pomyśleć jak pięknie będzie wyglądać w przyszłości 7:D pozdrawiam wszystkich.

Sądzić

palić

zalegalizować

Wielka piona dla wszystkich hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NotExist powiem Ci że może to być problem po stronie Aero bo u mnie też czasami przełącza się na E bez w sumie większego powodu. ;)

W każdym razie to mało prawdopodobne i możliwe że to jakiś Bug.

Numb jeszcze masz jakieś wieści, którymi chciałbyś się podzielić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...