Skocz do zawartości

Miui V6 Dla Redmi 1


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

No to żeby nie zapełniać pytaniami innych tematów na forum, stworzyłem nowy temat odnoszący się do dzisiejszego newsa, potwierdzającego MIUI6 dla naszego poczciwego Redmi1 na Androidzie 4.4. :)

Temat założyłem po to, aby dzielić się beta ROMami (jak ktoś coś znajdzie. :D ), wymieniać się wrażeniami i komentować wypuszczenie KitKata na naszego staruszka.

 

Na początku liczę na Ciebie @Numb że jako pierwszy podzielisz się z nami wrażeniami, odnośnie korzystania z nowego edycji MIUI!

 

News na MIUIPolska: http://miuipolska.pl/miui-6-dla-redmi-1/

News na forum en.miui.com: http://en.miui.com/thread-84891-1-1.html

To czekamy. :)

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się, o ile nie wylecę z beta teamu... Na en.miui.com nie dzieje się dobrze, chińczycy nie przyjmują krytyki, wyrzucają osoby, które mają jakieś "ale". Ja i kilka osób "wylecieliśmy" wczoraj z teamu za "brak feedbacku" i nie interesuje ich to, że od kilku miesięcy nie było update, który cokolwiek wnosił. Dzisiaj, dzięki wstawieniu się za nami kilku osób z góry, wróciliśmy, ale nie wiem jak to potoczy się dalej. Coraz więcej osób odchodzi, forum Indii stacza się po równi pochyłej. Niekompetencja pracowników Xiaomi na niższych szczeblach poraża...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co?! Widać mają podejście typu :

'' żryjta co Wam podano, bez dyskusji ''.

Chociaż niby są twardzi, niby mają wywalone....ale jak się tak na dłuższą metę ciśnie, dłużej ich gnębi, to czasami widzą swoje błędy. Ale, to kropla w morzu potrzeb.

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy mają podejście "naginaj zasady do własnych potrzeb ile się da", a krytyka ich nie obchodzi, tylko nie chcą, aby ktokolwiek z góry dowiedział się o ich niekompetencji. Dotychczas im się to udaje. Niestety, przez to nasze bugi rzadko idą do devów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy mają podejście "naginaj zasady do własnych potrzeb ile się da", a krytyka ich nie obchodzi, tylko nie chcą, aby ktokolwiek z góry dowiedział się o ich niekompetencji. Dotychczas im się to udaje. Niestety, przez to nasze bugi rzadko idą do devów.

A ta "góra" to administratorzy forum, czy ludzie już raczej spoza strony internetowej? Może jakoś dałoby się z nimi skontaktować.. aczkolwiek sądzę, że i tak nic by to nie dało. Szkoda, że się tam tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoza, właśnie Ci administratorzy to dół, wszyscy poniżej to wolontariusze tacy jak ja. Ten smród ciągnie się długo, może też przez to, że kobiety są u władzy (oczywiście nie dyskryminuję kobiet, ale te są beznadziejne). Pamiętam aferę z projektem multilanguage, Acid też był oburzony, wszyscy próbowali, niestety nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryjcie ten wątek dla nowych użytkowników, bo im xiaomi zbrzydnie.. ;P

Czyli administracja forum ma kontakt z xiaomi, ale wy go nie macie? Trochę szkoda ze xiaomi nie ma kogoś kto by nadzorował te fora..dał jakąś furtkę dla zwykłych użytkowników.

Rom z redmi 1 nie będzie współgral z 1s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się, o ile nie wylecę z beta teamu... Na en.miui.com nie dzieje się dobrze, chińczycy nie przyjmują krytyki, wyrzucają osoby, które mają jakieś "ale". Ja i kilka osób "wylecieliśmy" wczoraj z teamu za "brak feedbacku" i nie interesuje ich to, że od kilku miesięcy nie było update, który cokolwiek wnosił. Dzisiaj, dzięki wstawieniu się za nami kilku osób z góry, wróciliśmy, ale nie wiem jak to potoczy się dalej. Coraz więcej osób odchodzi, forum Indii stacza się po równi pochyłej. Niekompetencja pracowników Xiaomi na niższych szczeblach poraża...

Nasuwa mi się tylko jedno słowo - masakra.

 

Jak się nie ogarną to pewnie nie tylko ja powiem im papa i kupie teleon innej firmy. Może wtedy się opamiętają i przestaną odstawiać cyrk i fochy za to że ktoś raczy ich skrytykować.

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej im to wisi czy kupisz telefon innej firmy, skoro i tak sprzedają ich setki tysięcy i to oficjalnie w Chinach i kilku krajach Azji. :/
No i czy jest jakaś alternatywa, inny producent który daje taką specyfikację za dosyć niską kwotę? Może się znajdzie kilka ciekawych modeli chińczyków, tyle że nie mają MIUI, a jak już to portowane, czyli nic to nie zmienia. :-| Patrząc na to co oferuje konkurencja, na ilość modeli i problemy z nimi, to wolę jednak Xiaomi. Osobiście nie mam na co narzekać, wersja 17.0 ma kilka swoich mało istotnych problemów, jedynie czeka mnie aktualizacja do nowszej wersji i wipe, bo system powoli zaczyna dziwnie działać. 
Następcą Redmi będzie zapewne Redmi Note 1S lub jeśli pojawi się za jakiś czas Redmi 2S i będzie miał lepszą specyfikację od 2, to 2S. W sumie to starczy mi więcej RAMu i dwa sloty z 3G (LTE nie wymagam, choć może się przydać za jakiś czas).

 

Jeśli będą jakieś ciekawe wieści na temat bety, to wrzucajcie informacje. Z chęcią się dowiem na jakim etapie jest ROM i czy może warto zainstalować go wcześniej.  ;) 

PS. Xiaomi ma jakiś swój oficjalny sklep, czy wszystko idzie przez innych dystrybutorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej im to wisi czy kupisz telefon innej firmy, skoro i tak sprzedają ich setki tysięcy i to oficjalnie w Chinach i kilku krajach Azji. :/

No i czy jest jakaś alternatywa, inny producent który daje taką specyfikację za dosyć niską kwotę? Może się znajdzie kilka ciekawych modeli chińczyków, tyle że nie mają MIUI, a jak już to portowane, czyli nic to nie zmienia. :-| Patrząc na to co oferuje konkurencja, na ilość modeli i problemy z nimi, to wolę jednak Xiaomi. Osobiście nie mam na co narzekać, wersja 17.0 ma kilka swoich mało istotnych problemów, jedynie czeka mnie aktualizacja do nowszej wersji i wipe, bo system powoli zaczyna dziwnie działać. 

Następcą Redmi będzie zapewne Redmi Note 1S lub jeśli pojawi się za jakiś czas Redmi 2S i będzie miał lepszą specyfikację od 2, to 2S. W sumie to starczy mi więcej RAMu i dwa sloty z 3G (LTE nie wymagam, choć może się przydać za jakiś czas).

 

Jeśli będą jakieś ciekawe wieści na temat bety, to wrzucajcie informacje. Z chęcią się dowiem na jakim etapie jest ROM i czy może warto zainstalować go wcześniej.  ;) 

PS. Xiaomi ma jakiś swój oficjalny sklep, czy wszystko idzie przez innych dystrybutorów?

Jeden klient im wisi, ale juz np. pół miliona raczej nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny:

http://1drv.ms/1zSrWsn

Ogólnie obecnie jest to port Redmi Note, ma te same bolączki. Płynność UI jest słaba, browser zawiesza się po 2 sekundach na amen itp. Apki działają tak samo jak na innych z MIUI 6. Są problemy z radiem, przywracaniem kopii, diodą powiadomień (3 kolory, RGB). jest to jednak pierwszy rom, w dodatku nawet nieupubliczniony dla testerów.

Mimo wielu wad... Wooow! Emocje rozpierają, nareszcie coś się dzieje.

Reszta relacji z kolejnymi update i dalszym testowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...