pkonrad

Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM

Recommended Posts

I śmiga... tylko pada od PS4 nie idzie podłaczyć do PS4 remote play :/ pokazuje że ten telefon nie wspiera.

Ja mam taki problem,  mam wersje miui Global 11.3.9 Stabilna 11.3.9.0(PFCEUXM), wersja android 9 PKQ1.181121.001 i próbuję zainstalować rom EEA, po kliknięciu Uruchom ponownie wyskakuje "Nie można pobrać aktualizacji. Poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie."

Napisz krok po kroku jak instaluejsz ten ROM Z pliku.

Pobrałem ten plik miui_PYXISEEAGlobal_V11.0.1.0.QFCEUXM_ff6e40b4b4_10.0.zip, wgrałem do telefony, przechodzę do aktualizacji telefonu, wybieram "Wybierz paczkę aktualizacji", wskazuje plik, przechodzi weryfikację, pojawia się "Aktualizuj", daję "uruchom ponownie" po czym za sekundę pojawia się "Nie można pobrać aktualizacji. Poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie."

Już wiem czym to było spowodowane, ustawiłem kartę sd jako pamięć wewnętrzną, przywróciłem z powrotem jako karta sd i teraz przeszło

18 minut temu, Boomers napisał:

Android 10.0 wycofany z Globala - V11.0.1.0.QFCMIXM ;-) Czyli coś rozrabia w systemie i kilka małych wpadek nawet i my znaleźliśmy jako pierwsi tutaj na forum.

A lnk który wkleiłeś mówi co innego, że to ostatnia wersja.

3 minuty temu, FromWP napisał:
A lnk który wkleiłeś mówi co innego, że to ostatnia wersja.

Jest wycofany przez Xiaomi, ale któryś z poprzednich ROMów na Andorid 9, a nie najnowszy na 10. Przynajmniej na tą chwilę nic mi o tym nie wiadomo.

Screenshot_20200330-125753_Chrome.thumb.jpg.4944e0ea8508f1b0f5851861aece7aa9.jpg

Panowie codziennie sprawdzam aktualizacje i jeszcze kilka minut temu był wycofany, a teraz nagle powrócił. Był (Rolled back) dlatego podrzuciłem info ;-)

Do mnie przyszło MIUI V11.0.1.0.QFCEUXM | Stabilna 2.3G  ale nie instaluję. Przynajmniej na razie.

Po poczytaniu forum wydaje mi się, że aktualizacje poprawiając jeden problem przy okazji generują dwa kolejne.

Lepszy stary, znany wróg niż nowy przyjaciel.

Mam dokładnie to o którym wspominasz, od chyba 2 tygodni. Działa elegancko. Instalowane na androida9 bez wipe. Nie namawiam, bo tak na prawdę nie ma żadnych różnic między miui11 na 9 a miui na 10. 

U mnie też mam już MIUI na androidzie 10. Czasami mam problem z oglądaniem filmów na pełnym ekranie w przeglądarce Opery, ale to raczej kwestia tej aplikacji a nie systemu.

Bez wahania można instalować Androida 10. Osobiście robiłem czystą instalację programem MiFlash i jak są jakieś problemy to bardzo "mikroskopijne".

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

A ja dalej mam problem z tym, że po resecie telefonu wywala mi kod  karty bankowej w google pay... Strasznie irytujące co chwilę weryfikować kartę. 

@ma4r

Mi tak samo wywalało po każdym uruchomieniu ponownie telefonu, chociaż myślałem, że to kwestia używania w przeszłości dual apps (sklonowanych aplikacji). Pomógł restart do ustawień fabrycznych.

Edited by cincin27

Aktualizacja zrobiona wczoraj. Wszystko działa oprócz powiadomień o nieodebranych połączeniach na AOD (smsy są) Wydaje mi się, że czytnik palca działa szybciej ale mogę się mylić.

Aktualizacja zrobiona wczoraj. Wszystko działa oprócz powiadomień o nieodebranych połączeniach na AOD (smsy są) Wydaje mi się, że czytnik palca działa szybciej ale mogę się mylić.

Wgraj ręcznie najnowszą wersję AOD. Link jest w odpowiednim temacie w dziale Mi 9 Lite.

23 minuty temu, stomek01 napisał:

Wszystko działa oprócz powiadomień o nieodebranych połączeniach na AOD (

Mój post trochę wyżej. Albo na apkmirror poszukaj Xiaomi AoD. Wgraj nowsze i będzie git. Nawet są już kolorowe ikonki od aplikacji bez kombinowania.

Okazało się, że nie działa tylko przy nieodebranych ze stacjonarnego. Przy komórce powiadomienia są. Zaraz sprawdzę to nowe AOD

Po zainstalowaniu nowego AOD i dwóch dniach testowania wszystko jest ok

Edited by stomek01

Pojawiła się nowa wersja Global Stable ROM dla Mi 9 Lite z poprawkami bezpieczeństwa z kwietnia 2020

MIUI V11.0.2.0.QFCMIXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QFCMIXM/miui_PYXISGlobal_V11.0.2.0.QFCMIXM_9d8bcf2a03_10.0.zip

OTA
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QFCMIXM/miui-blockota-pyxis_global-V11.0.1.0.QFCMIXM-V11.0.2.0.QFCMIXM-eda0885fac-10.0.zip

• Like 1

Właśnie samo się znalazło i pobieram. Cała paczka  2,3 Gb przez OTA.

Screenshot_2020-05-06-11-24-37-363_com.android.updater.thumb.jpg.a636e30777ebb12a25cbe3221e59cc8d.jpg

U mnie pojawiła się aktualizacja ale dopiero po zmianie regionu na Szwajcarię

Screenshot_2020-05-06-16-26-26-070_com.android.updater.jpg

Szybciej i prościej było by pobrać aktualizację z linka który wrzuciłem, ale co kto woli ;)

Przez ta aktualizację mam lagi animacji. Nie polecam instalować.