Skocz do zawartości

Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem ten plik miui_PYXISEEAGlobal_V11.0.1.0.QFCEUXM_ff6e40b4b4_10.0.zip, wgrałem do telefony, przechodzę do aktualizacji telefonu, wybieram "Wybierz paczkę aktualizacji", wskazuje plik, przechodzi weryfikację, pojawia się "Aktualizuj", daję "uruchom ponownie" po czym za sekundę pojawia się "Nie można pobrać aktualizacji. Poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FromWP napisał:
A lnk który wkleiłeś mówi co innego, że to ostatnia wersja.

Jest wycofany przez Xiaomi, ale któryś z poprzednich ROMów na Andorid 9, a nie najnowszy na 10. Przynajmniej na tą chwilę nic mi o tym nie wiadomo.

Screenshot_20200330-125753_Chrome.thumb.jpg.4944e0ea8508f1b0f5851861aece7aa9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używam już jakiś czas i nie zauważam żeby coś źle działało. Dawaj, do odważnych świat należy 

I odinstaluj nowsze AoD

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-release-1-13-317-03302035-release/miui-always-on-display-release-1-13-317-03302035-android-apk-download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszło MIUI V11.0.1.0.QFCEUXM | Stabilna 2.3G  ale nie instaluję. Przynajmniej na razie.

Po poczytaniu forum wydaje mi się, że aktualizacje poprawiając jeden problem przy okazji generują dwa kolejne.

Lepszy stary, znany wróg niż nowy przyjaciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja zrobiona wczoraj. Wszystko działa oprócz powiadomień o nieodebranych połączeniach na AOD (smsy są) Wydaje mi się, że czytnik palca działa szybciej ale mogę się mylić.

Wgraj ręcznie najnowszą wersję AOD. Link jest w odpowiednim temacie w dziale Mi 9 Lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pojawiła się nowa wersja Global Stable ROM dla Mi 9 Lite z poprawkami bezpieczeństwa z kwietnia 2020


MIUI V11.0.2.0.QFCMIXM


Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QFCMIXM/miui_PYXISGlobal_V11.0.2.0.QFCMIXM_9d8bcf2a03_10.0.zip


OTA
https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QFCMIXM/miui-blockota-pyxis_global-V11.0.1.0.QFCMIXM-V11.0.2.0.QFCMIXM-eda0885fac-10.0.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo po pierwszej aktualizacji do androida 10, nie pomagało przywracanie ustawień fabrycznych z poziomu systemu (robiłem to 3 razy) dopiero jak zrobiłem wipe z poziomu recovery to animacje mam płynne i przewijanie w przeglądarkach i aplikacjach też jest płynne, nie wiem o co chodzi ale soft Xiaomi jakiś niepewny...

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Polecam zainstalować najnowszą wersję MIUI Launcher ALPHA-4.18
Jeżeli ktoś ma przycięcia to launcher nie pomoże, instalowałem wszystkie alfy bety itd., tylko wipe z poziomu recovery.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie wkurzają te niepewne aktualizacje w Xiaomi. Nie mam czasu co chwilę robić kopii zapasowej całego telefonu i go wipować a później instalować i ustawiać wszystko na nowo. To wszystko powinno działać zawsze pewnie. To mój pierwszy Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...