Skocz do zawartości

Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

@FromWP
Jest, jest i Gmail co tylko dusza zapragnie (kliknij na zakładkę na samym dole - System).
6cd8732f306fd4d301f8e97bae772a2b.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


Mi ta aplikacja w ogóle nie działa, a wszystko poustawiane i uprawnienia nadane

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawala

Zrób wiernego klona moich ustawień w szczególności zwracając uwagę na: "inne uprawnia" i do tego aplikacja musi być zablokowana i wyłączone dla niej oszczędzanie energii. Jak u mnie działa od samego początki na Andku 9.0 a teraz na 10.0 to i musi u Ciebie śmigać:

1.thumb.jpg.6e9c9d71298692ec2ebbcc47ca07d511.jpg2.thumb.jpg.dd34ac6bedd14b248b82c69b533c59cc.jpg3.thumb.jpg.7106fd53c2c615ad8404d85b7a05201a.jpg

@piotr_tito

Taki urok ja osobiście wszystko od nowa ustawiałem ze względu że nowy system i teraz jest duża poprawa szczególnie jak na stałe zostawiłem "wyświetl ikonkę odcisku palca, gdy ekran jest wyłączony" i po tym zabiegu czytnik działa wręcz wzorowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, testowałem tylko nieodebrane połączenia dzwoniąc z drugiego telefonu i okazało się że wszystkie powiadomienia działają oprócz właśnie nieodebranych połączeń, wszystko ustawiłem tak samo plus nieodebrane połączenia w ustawieniach aplikacji i niestety nie działają

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji telefon miałem wyłączone powiadomienia o nieodebranych połączeniach stąd był brak akurat tego powiadomienia. Zawsze śmiałem sie jak ktoś mówił że coś się samo przełączyło czy w kompie czy w telefonie, ale w tym xiaomi rzeczywiscie już mnustwo rzeczy samo mi sie przełączało nawet nie wiem kiedy i dlaczego, pierwszy raz mam chińczyka i jest to denerwujące.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, pierwszy raz mam chinola, zawsze flagowce Samsunga ale budżet w firmie kiepski i dostałem tego, jakoś nie mogę się odnaleźć a robiłem rooty, instalowałem twrp, gotowałem alternatywne romy itd.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jawala napisał:

Dzięki za pomoc, pierwszy raz mam chinola, zawsze flagowce Samsunga ale budżet w firmie kiepski i dostałem tego, jakoś nie mogę się odnaleźć

Samsung też wydaje różne romy w zależności od regionu, mało tego ich telefony są chyba najczęściej brandowane. Dwa, czasy się zmieniają, UE wprowadza swoje genialne przepisy typu Rodo i Normy krzywizny bananów, to i Chińczycy próbują się do tego dostosować wydając specjalne wersje romów dla UE.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Taki urok ja osobiście wszystko od nowa ustawiałem ze względu że nowy system i teraz jest duża poprawa szczególnie jak na stałe zostawiłem "wyświetl ikonkę odcisku palca, gdy ekran jest wyłączony" i po tym zabiegu czytnik działa wręcz wzorowo.


Zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych i powiem szczerze, że z tym odciskiem palca to nie kitowałeś Chodzi dużo lepiej. Ale żeby nie było tak kolorowo to hill climb nadal się tnie (pewnie problem leży po stronie samej gry) i zniknęła mi możliwości ustawienia motywu/pulpitu z szufladą aplikacji. Opcja była a po resecie się zmyła c21d49a5757a83a77d766fe5dd7437b8.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr_tito

Piotrze pobierz najnowszą wersję MIUI System Launcher w wersji RELEASE i będziesz miał ekran z szufladą aplikacji i dojdzie jeszcze fajny bajer "rozmiar ikon". Podaje Ci link do pobrania: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-15-2-1444-02151830-release/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna "cofka" jeśli chodzi o ustawienia. AOD przed resetem miało kolorowe ikony powiadomień. Aktualnie są szare. Starałem się znaleźć aktualizacji na wyżej podanej stronie "apkmirror", ale tam wszystko jest dedykowane pod andka 9. A tak z innej beczki. Jak mogę sprawdzić numer wersji danej aplikacji systemowej? Mówię o wersji, którą mam aktualnie wgraną w smartphonie.

8edfbf184c578f464fd44d96b2dca9e3.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr_tito

Wejdź w aplikacje -> zarządzenie aplikacjami i tutaj będziesz miał na samej górze info o numerze danej aplikacji systemowej np. systemowy launcher:

Screenshot_2020-03-22-21-41-10-880_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.580b86f315d08d146283d601588cf58b.jpg

Testowałeś ten AOD: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-alpha-1-13-306-03191308-release/miui-always-on-display-alpha-1-13-306-03191308-android-apk-download/

Edytowane przez Boomers
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, piotr_tito napisał:

Jeszcze jedna "cofka" jeśli chodzi o ustawienia. AOD przed resetem miało kolorowe ikony powiadomień. Aktualnie są szare. Starałem się znaleźć aktualizacji na wyżej podanej stronie "apkmirror", ale tam wszystko jest dedykowane pod andka 9. A tak z innej beczki. Jak mogę sprawdzić numer wersji danej aplikacji systemowej? Mówię o wersji, którą mam aktualnie wgraną w smartphonie.

Najpierw ściągnij i zainstaluj sobie najnowszą wersję aplikacji systemowej MIUI Always On Display:

https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=974644
 

Następnie, aby mieć kolorowe ikony trzeba w Panelu powiadomień zmieć Styl powiadomień z Android na MIUI: 

Ustawienia -> Powiadomienia -> Panel powiadomień -> MIUI


Dodam też, że wszystko o co pytasz było opisywane na forum, wystarczy poszukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób korzystających z aplikacji NotifyBuddy: pojawiła się nowa funkcja, która umożliwia ustawianie ikon lub diody powiadomień dla aplikacji w szeregu i obok siebie (wszystkie powiadomienia widoczne teraz jednocześnie bez limitu ikon lub wielokolorowej diody powiadomień). Przypomnę program nie korzysta z AOD, więc drenowanie baterii jest dużo...dużo mniejsze niż korzystanie ze standardowego AOD i do tego wizualnie o niebo lepsze powiadomienia dla nieodebranych połączeń.

Przykładowy screen na ekranie blokady:

IMG_20200323_203948.thumb.jpg.5e20a9b2cd18d86e85fa66b72c69ecfd.jpg

 

 

Edytowane przez Boomers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem trochę tę apkę i w sumie jest ok ale jednak wróciłem do starego dobrego NoLED, nie ma jej w sklepie ale można pobrać z netu. Używam jej od androida 6, w 10 po instalacji jest komunikat że aplikacja jest na starszą wersję androida ale wszystko działa jak dawniej, polecam przetestować ma sporo funkcji a ikona powiadomienia skacze po całym wyświetlaczu także nie wypala jednego miejsca.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Czym się różni PFC od QFC? Jedno i drugie jest na EEA. Mam telefon z PFCEUXM - ostatni update to 11.3.3.0, nic nowego nie było a widzę że w betach doszło do 11.3.9.0. Która wersja jest wolna od bugów - 11.3.4.0, czy lepiej po prostu poczekać na builda z andkiem 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FromWP napisał:

Ciekawe, czy z pliku pozwoli Ci na instalacje. Niektórzy twierdzą że chwilowo nie pozwala. 

Oba ROMy na Android 10, zarówno EEA jak i Global to "public release", więc bez problemu powinno dać się zainstalować z pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MrFaUst napisał:

Podładuję i sprawdzę.

Daj znać.

17 minut temu, pkonrad napisał:

EEA jak i Global to "public release",

Linki do pobrania też działają, ale już kilka wpisów w sieci widziałem, że nie przechodzi weryfikacji. Dlatego jestem ciekaw czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem,  mam wersje miui Global 11.3.9 Stabilna 11.3.9.0(PFCEUXM), wersja android 9 PKQ1.181121.001 i próbuję zainstalować rom EEA, po kliknięciu Uruchom ponownie wyskakuje "Nie można pobrać aktualizacji. Poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...