Skocz do zawartości

Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A tak z innej beczki z dyskusji o tych romach to orientuje sie ktoś który najlepiej z nich chodzi? Mam MIUI globala 12.0.7 i się zastanawiam czy w ogóle warto robić bo co aktualizacja to telefon wyraźnie gorzej trzyma baterie i wolnej chodzi. Ktoś może używa jakiegoś miui10-11? Warto przed zaaktulizowaniem wyczyścić całkowicie telefon do zera i wtedy stawiać rom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global EEA V12.0.10.0.QFCEUXM Poprawki z lipca 2021

https://bigota.d.miui.com/V12.0.10.0.QFCEUXM/miui-blockota-pyxis_eea_global-V12.0.7.0.QFCEUXM-V12.0.10.0.QFCEUXM-ab5f76d628-10.0.zip

https://bigota.d.miui.com/V12.0.10.0.QFCEUXM/miui_PYXISEEAGlobal_V12.0.10.0.QFCEUXM_a6f315ca02_10.0.zip

Aktualizacja nie została opublikowana w regionach: Wielka Brytania, Polska, Francja, Węgry, Niemcy

Edytowane przez Kacper Skrzypek
informacja o regionach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

A ja miałem nadzieję na MIUI 12.5 z A11 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 6.08.2021 o 10:18, Kacper Skrzypek napisał:

Aktualizacja nie została opublikowana w regionach: Wielka Brytania, Polska, Francja, Węgry, Niemcy

Ktoś próbował instalować na 12.0.4.0 w Polsce? Ciekawe czemu nie wypuścili tej łatki akurat w tych krajach...

 

Wiadomo coś w sprawie MIUI 12.5 z Andkiem 11 na EEA, czy dalej tylko Global?

W ogóle, da się odblokować bootloader w EEA, zainstalowac wersje Global i ponownie zablokowac bootloader? (Potrzebuję zablokowanego bootloadera do aplikacji banku PKO która obsługuje u mnie NFC i do Netflixa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netoper Aha, czyli jeśli dobrze rozumiem, to robię tak:

(Oryginalnie jest MIUI 12 EEA - zablokowany BL)

- odblokowanie BL

- wgranie ROMu Global MIUI 12.5

- zablokowanie BL

(Kończę na MIUI 12.5 Global z zablokowanym BL i działającymi apkami banku i Netflixem)

Zgadza się? Ktos już to przerabiał? Nie chciałbym uceglić cudzego telefonu po zablokowaniu BL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromWP OK, dzięki wielkie za wyjaśnienie.

Pytanko jeszcze, czy poz mianie na MIUI 12 albo 12.5, będe mógł spokojnie powrócić na MIUI 11 (zakładając oczywiście odblokowany BL). Sprawdzałem zabezpieczenie ANTIVAR (anti rollback) i aktualnie mam na 1. MIUI 12 i 12.5 równiez mają w swoich plikach wpisane 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Netoper napisał:

Jak oblokujesz BL to w tym momencie możesz wgrywać dowolny rom, czy to starszy czy najnowszy.
Ja np wgrałem indonezyjski, zablokowałem BL i wszystko mi działa, a mam dodatkowo dialer miui.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


 

Daj namiar na ten firmware jak możesz?

Edytowane przez Obi-Wan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać w google po nazwie kodowej telefonu, " nazwa kodowa rom fastbot Indonezja"
Ewentualnie Tajwan, to tak samo global z językiem Pl i apkami Xiaomi.

Obecnie mam tą Indonezję na pocoX3 i RN8pro. A nawet nie znam nazwy kodowej Twojego sprzętu to dlatego piszę żebyś sam poszukał :)

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...