Skocz do zawartości

Koniec wsparcia Nougata Xiaomi.eu


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu ekipy informuję, iż postanowiła ona zakończyć wsparcie dla urządzeń z Androidem 7.0 i 7.1 Nougat. Urządzenia oparte na tej wersji systemu nie będą przez nas aktualizowane i nie dostaną MIUI 11 wprost od nas już w ogóle.

Xiaomi dalej wspiera te urządzenia - dostaną one MIUI 11 China, jak i Global. My aktualizować będziemy jedynie MIUI 10 Stable.

Przyczyn naszej decyzji jest kilka: trwający zbyt długo deodex i budowanie ROM-u, problemy z dostosowywaniem poprawek xiaomi.eu pod Nougata oraz fakt, iż ROM-y z Androidem Nougat, poza Redmi 4X, nie były pobierane przez dużą ilość użytkowników xiaomi.eu, więc zwyczajnie robimy ROM "dla nikogo", co jest bez sensu i staje się sztuką dla sztuki.

Obecnie użytkownicy ROM-ow z Nougatem mogą albo pozostać na obecnej wersji, albo przejść na nasze Stable, albo przejść na Globala bądź inny custom ROM.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności i utrudnienia.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda. Akurat Redmi 4X to mój pierwszy telefon, który użytkuję ponad dwa lata i działa nadal wyśmienicie.
Może koledzy, skoro jak twierdzi Orjon najwięcej pobierań było na 4X, jakby się tak kiedyś wam chciało to wydacie MIUI 11 chociaż na ten telefon?


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...