Jump to content

Koniec wsparcia Nougata Xiaomi.eu

Kacper Skrzypek
 Share

Recommended Posts

W imieniu ekipy informuję, iż postanowiła ona zakończyć wsparcie dla urządzeń z Androidem 7.0 i 7.1 Nougat. Urządzenia oparte na tej wersji systemu nie będą przez nas aktualizowane i nie dostaną MIUI 11 wprost od nas już w ogóle.

Xiaomi dalej wspiera te urządzenia - dostaną one MIUI 11 China, jak i Global. My aktualizować będziemy jedynie MIUI 10 Stable.

Przyczyn naszej decyzji jest kilka: trwający zbyt długo deodex i budowanie ROM-u, problemy z dostosowywaniem poprawek xiaomi.eu pod Nougata oraz fakt, iż ROM-y z Androidem Nougat, poza Redmi 4X, nie były pobierane przez dużą ilość użytkowników xiaomi.eu, więc zwyczajnie robimy ROM "dla nikogo", co jest bez sensu i staje się sztuką dla sztuki.

Obecnie użytkownicy ROM-ow z Nougatem mogą albo pozostać na obecnej wersji, albo przejść na nasze Stable, albo przejść na Globala bądź inny custom ROM.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności i utrudnienia.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by Orjon
  • Like 3

No cóż, szkoda. Akurat Redmi 4X to mój pierwszy telefon, który użytkuję ponad dwa lata i działa nadal wyśmienicie.
Może koledzy, skoro jak twierdzi Orjon najwięcej pobierań było na 4X, jakby się tak kiedyś wam chciało to wydacie MIUI 11 chociaż na ten telefon?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka