Skocz do zawartości

wgranie nowego systemu bez pc


tarok

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebne protipy - mam xiaomi mi4c 2/16, dość wysłużone ale nadal sprawne więc mam zamiar używać go do końca, niestety miui 8.2 na androidzie 5.1.1 działa dość "ciężko", chciałbym wgrać coś nowego żeby dać mu nowe życie i zobaczyć co jeszcze można z niego wyciągnąć (i też obecny rom mnie znudził już), ale problem w tym, że nie czyta telefonu na pc (sprawdzane na kilku kablach i urządzeniach), tylko ładowanie działa. Przez to mogę sprawdzić czy urządzenie jest zablokowane (instalowałem miui polska bez odblokowania bl jeśli mnie pamięć nie myli), ani wgrać romu przez pc. Mam twrp 3.0.2-0, czy mogę ładować przez niego nowy rom - chociażby ten https://miuipolska.pl/…/35354-unoficial810-resurrection-re…/ - bez obawy o uceglenie telefonu? jeśli nie to wymiana gniazda i instalacja przez pc to jedyna możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź - właśnie przez lata nagromadziło mi się na nim sporo danych a przez uszkodzony port nie mam jak wszystkiego szybko przenieść na pc i dlatego obawiam się o uszkodzenie, a w większości instrukcji czytałem żeby na początku wgrać chinski rom z odblokowanym bl stąd moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...